• Home
  • Aktualności
  • Wystarczy telefon do kancelarii oddłużeniowej, aby odwrócić bieg sprawy

Wystarczy telefon do kancelarii oddłużeniowej, aby odwrócić bieg sprawy

Kiedy Pan Cezary odebrał wydany przez sąd nakaz zapłaty na rzecz Ultimo Portfolio, gdzie widniała kwota 20.120,62 zł, był przekonany, że wszystko jest przesądzone. Już widział oczami wyobraźni jak komornik wystawia na licytację jego mieszkanie. Ale czasem telefon do kancelarii oddłużeniowej może zmienić wszystko o 180 stopni. Podjęliśmy się obrony procesowej i czekaliśmy cierpliwie na decyzję sądu. I jak widać mieliśmy rację. Sąd oddalił powództwo w całości.

Powód: Ultimo Portfolio Investment
Wartość przedmiotu sporu: 20.120,62 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wystarczy jeden telefon do kancelarii oddłużeniowej

Nie pozwalajmy, aby długi zniszczyły nasze życie i odebrały wszystko na co tak ciężko pracujemy. To nieprawda, że dłużnik jest osobą, która zasługuje na pogardę i musi bezkrytycznie przyjmować ciosy ze strony wierzycieli, windykacji czy komornika. Nie każdy wpadł w kłopoty finansowe z własnej winy. Często to same instytucje finansowe mu w tym aktywnie pomagały, a czasami po prostu życie potoczyło się tak a nie inaczej. Dobrze wiemy, że nie dla wszystkich słońce świeci jednakowo. Dlatego nie pozwalajmy, aby coś toczyło się obok nas, bez naszego udziału, bo tak nie musi, a nawet nie powinno być. Przecież tak niewiele trzeba, aby uzyskać naprawdę profesjonalną pomoc i zacząć działać.

Uwierzcie Państwo, że email, czy telefon do kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika uratował już tysiące osób, którym wydawało się, że ich życie się skończyło, a im pozostało już tylko życie w biedzie. Po kontakcie z naszymi specjalistami, ich spojrzenie na problem diametralnie się zmieniało. Było niedowierzanie, wątpliwości czy to ma sens i czy mnie na to stać. A potem okazywało się, że ma to sens i stać mnie na pomoc prawną.

Znów wygrywamy z Ultimo Portfolio 

Dzisiaj wyrok oddalający powództwo Ultimo, wydany przez sąd i bardzo duża kwota roszczenia, która była nienależna pozywającemu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

telefon do kancelarii oddłużeniowej

Telewizja Oddłużeniowa

x