Czasami spór o zapłatę nad którym pochylają się mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej, wygląda dla nich jednoznacznie. W ich ocenie powinien zakończyć się na etapie sądu rejonowego wyrokiem oddalającym. Ale cóż, czasami nawet o nieduże kwoty pozywający walczą wykorzystując możliwość zaskarżenia niekorzystnego dla siebie wyroku. Taka sytuacja miała miejsce w omawianej dziś sprawie. ID Finance wnosi apelację, a sąd odwoławczy oddala ją w całości. Poniżej wyrok w tej sprawie.

Powód: ID Finance Poland Sp.z.o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.274,92 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika daje szansę zadłużonym na wyjście z długów

Każdy z nas chyba wie o tym jak ciężkie, a wręcz nie do zniesienia byłoby życie, gdyby nie dawało nam szansy na naprawę popełnianych błędów. Z takimi błędami nasi specjaliści w oddłużaniu mierzą się każdego dnia i są nimi długi, w które wpadli nasi Klienci. Jesteśmy dla nich w tej traumatycznej sytuacji jedyną prawdziwą pomocą, na która mogą liczyć. Często trafiają do nas i tacy, którzy zostali “poobijani” przez inne kancelarie obiecujące gruszki na wierzbie. Z tych gruszek zrobiły się przegrane procesy i rosnące zadłużenia.

Doświadczeni nie tylko przez życie z długami, ale i niewłaściwie ulokowane zaufanie w nietrafioną pomoc prawną, znajdują u nas to co powinni. Solidną analizę ich problemów finansowych, rzetelny, możliwy do zrealizowania plan oddłużania, wsparcie w przeróżnych sytuacjach, które mogą się zdarzyć podczas wyboistej drogi wychodzenia z długów. Ci z Państwa, którzy są z nami już od jakiegoś czasu wiedzą, że nie pozostawiamy naszych Klientów na pastwę losu, nawet jeżeli wydarzy się coś, czego nie ujęliśmy w naszym planie. Naszą misją jest oddłużanie i dawanie ludziom szansy na wolne od długów życie.

ID Finance wnosi apelację, a sąd ją oddala w całości

Skutecznie obroniliśmy w II instancji korzystny dla naszej Klientki wyrok jaki zapadł w sądzie rejonowym. Nieduży dług,długa walka, ale najważniejsze, że zakończona sukcesem.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

ID Finance wnosi apelację