Kiedy powód wnosi apelację, tak jak miało to miejsce w prezentowanych dzisiaj sprawach z Profi Credit, specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika nie pozostają bierni. Stawka była wysoka, ponieważ dotyczyła powództw o 20.536,83 zł i 16.255,39 zł. Zmagaliśmy się z tymi roszczeniami długo, ale efekt był wart poniesionych nakładów pracy. Sądy II instancji oddaliły obie apelacje Profi Credit. Oddłużyliśmy naszych Klientów na znaczące kwoty.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 20.536,83 zł, 16.255,38 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji powoda w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kiedy powód wnosi apelację, mecenasi z Portalu Dłużnika będą z Tobą do zakończenia sporu

Wielu Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej bardzo się cieszy, kiedy przekazujemy im informację o wygraniu sprawy w sądzie I instancji. Są tak szczęśliwi i zapominają o tym, że to jeszcze może nie być koniec zmagań procesowych. Należy pamiętać, że każda ze stron ma pełne prawo do skorzystania z możliwości zaskarżenia niekorzystnego dla niej wyroku, wydanego przez sąd I instancji. Tak jak nasi mecenasi, kiedy zachodzi taka potrzeba korzystają z tego prawa, tak i pozywający nie jest w żaden sposób pozbawiony tej możliwości. I jak się okazuje, bardzo często wierzyciele właśnie wykorzystują tę możliwość. Musimy napisać szczerze, że nawet pomimo naszych zapewnień, że wszystko powinno być dobrze, pozwani denerwują się w dwójnasób. W zasadzie nie dziwimy się im, ponieważ wiedzą, że w razie porażki będą musieli zapłacić to czego domaga się od nich powód, a i jeszcze dojdą większe odsetki i koszty procesowe obu instancji.

Opierając się na naszym doświadczeniu w oddłużaniu potrafimy ocenić sytuację. Ponadto nie zostawiamy naszych Klientów w połowie drogi. Jesteśmy z nimi dopóki piłka jest w grze i robimy wszystko, aby wywalczyć dla nich jak najlepsze zakończenie sporu.

Kolejne dwie wygrane sprawy z Profi Credit

Przed Państwem dwie sprawy z Profi Credit, które po apelacji firmy pożyczkowej znalazły szczęśliwy finał w II instancji. Obie apelacje zostały oddalone w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kiedy powód wnosi apelację

Kiedy powód wnosi apelację