Stoimy na stanowisku, że jeżeli rzeczywiście wierzycielowi należą się pieniądze, to powinien je otrzymać. Naszym zdaniem długi należy spłacać, ale jak już spłacać długi to tylko na uczciwych zasadach. Optima, która domagała się od naszej Klientki aż 10.254,77 zł. Nasi mecenasi wykazali w pismach procesowych, drastycznie zawyżone koszty pozaotsetkowe, które naliczył sobie pozywający. Sąd przyznał nam rację i nakazał Pani Marii dopłatę do niespłaconego kapitały pożyczki, oddalając powództwo w pozostałym zakresie. Dzięki temu nasza Klientka zaoszczędziła aż 6.600,47 zł.

Powód: Optima Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 10.254,77 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kapitału pożyczki 3.654,30 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Bronimy naszych Klientów przed zawyżonymi kosztami pożyczek

Portal Dłużnika jest kancelarią prawną specjalizującą się w oddłużaniu. U nas nie pracują przypadkowi ludzie, tylko posiadający odpowiednie wykształcenie. Zespół prawników, radców prawnych, aplikantów dba o to, aby wszystkie prowadzone przez nas sprawy, przebiegały zgodnie z literą prawa. Nie ma u nas miejsca na jakieś niewłaściwe praktyki. Dbamy o swoją opinię i w żaden sposób nie możemy nawet pomyśleć o tym, aby grać nieuczciwie. Dlatego jeżeli szukasz u nas pomocy i liczysz na to, że będziemy Ci pomagali w oszukiwaniu wierzycieli, to niestety trafiłeś pod niewłaściwy adres. W takie sytuacji z góry podziękujemy Ci za współpracę.

My nie kombinujemy, tylko bronimy naszych Klientów przed pozwami o zapłatę zgodnie z prawem. Wiemy, że jest to długa i trudna droga, gdzie czekają nas wzloty i upadki, radość i łzy, ale tak właśnie wygląda wychodzenie z długów. Jest to bardzo ciężka praca dla naszych mecenasów i dłużnika, której podstawową zasadą jest przestrzegania prawa przez wszystkie strony.

Spłacać długi trzeba, ale tylko na uczciwych zasadach

Nasza Klientka wiedziała na jakich zasadach działa nasza kancelaria oddłużeniowa i właśnie takiej współpracy oczekiwała. Broniliśmy Pani Marii w sprawie z powództwa Optima i wywalczyliśmy dla niej bardzo korzystny wyrok. Sąd orzekł o obowiązku spłaty samego kapitału. Oddalił powództwo w pozostałym zakresie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

spłacać długi