Sprawę w sądzie można, albo wygrać, albo przegrać. W opisywanej dziś sprawie ponownie wygrywamy spór o zapłatę z Kredyt Inkaso. Reprezentowaliśmy naszego Klienta po tym jak zwrócił się do nas o pomoc, kiedy odebrał nakaz zapłaty na 1.283,14 zł. Okazało się, że dług przejęty przez Kredyt Inkaso nigdy nie istniał. Sąd oddalił w całości powództwo Funduszu.

Powód: Kredyt Inkaso I NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 1.283,16 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nigdy nie trać nadziei i wiary w siebie

Nigdy nie trać nadziei i nie spisuj siebie na straty. Nadzieja daje nam wiarę, że może być lepiej. Pamiętaj, że człowiek jeżeli tylko sam tego chce, może podnieść się z najboleśniejszego upadku. Tak właśnie wygląda sytuacje z długami. Tylko Ci, którzy nie poddają się i znajdują w sobie wolę walki, będą mogli z nich wyjść. Tym bardziej, że nie jesteście sami. Jesteśmy my, czyli cały zespół specjalistów z Portalu Dłużnika, który służy Wam swoją profesjonalną pomocą. Bądźcie silni i opierajcie się na tych, którzy znają się na oddłużaniu a zobaczycie, że Wasze życie z czasem wróci do finansowej normy. Będziecie mogli z uśmiechem patrzeć w przyszłość, a z przeszłości wyciągniecie właściwą lekcję.

Dług przejęty przez Kredyt Inkaso nie istniał

Skutecznie wykazaliśmy, że dług przejęty przez Kredyt Inkaso nie istniał. Po drugie mieliśmy bardzo poważne wątpliwości, że Fundusz nabył wierzytelność prawidłowo. Nasi specjaliści w oddłużaniu umiejętnie i precyzyjnie wykazali to w pismach procesowych. Sędzia orzekający w sprawie podzielił nasze stanowisko, oddalając roszczenie Kredyt Inkaso w całości. Mamy nadzieję, że na tym zakończy się ta sprawa i fundusz nie będzie próbował swoich sił w II instancji. No cóż, jeżeli tak się jednak stanie, zważymy swoje argumenty ponownie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dług przejęty przez Kredyt Inkaso