Kolejny raz mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej stają na drodze Profi Credit i zapobiegają pobieraniu zawyżonych opłat za udzielone finansowanie. Tym razem pożyczkodawca nie poddaje się i dochodzi swojego roszczenia w sądzie II instancji. Niestety jak widać na prezentowanym wyroku na nic się to zdało. Nasze argumenty były nie do podważenia, a apelacja Profi Credit została oddalona w całości.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 12.202,67 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dyskusyjne koszty pożyczek

Koszty udzielanych przez instytucje pozabankowe pożyczek są łagodnie nazywając dyskusyjne. Ich wysokość od początku działalności tego typu firm budzi ogromne zastrzeżenia. Niejednokrotnie to przez nie wielu ludzi straciło dorobek swojego życia lub spędza je z komornikiem na karku. Co jest najbardziej w tym wszystkim bulwersujące to fakt, że konsumenci pociągani są do odpowiedzialności finansowej za coś, co nie jest należne pożyczkodawcy. Nawet sądy bardzo często orzekają na korzyść wierzycieli nie badając szczegółowo zasadności pozwów.

I tutaj ponownie kłania się to o czym nieustannie piszemy. Mianowicie, tylko aktywna postawa pozwanego będzie mogła go uchronić przed jakże ciężkim życiem z długami, które jeszcze mają to do siebie, że w jakiś czarodziejski sposób, pomimo spłacania, jakoś nie maleją tylko rosną. Odczarować to mogą jedynie nasi specjaliści w oddłużaniu, którzy znają się na tego typu sprawach jak nikt inny. Pomogliśmy wielu ludziom znajdującym się w wydawałoby się sytuacjach bez wyjścia. A jednak odpowiednie podejście do problemu pozwoliło wydostać licznych dłużników z nie lada kłopotów.

Apelacja Profi Credit została oddalona w całości

Zawyżone koszty pożyczki w Profi Credit stały się ponownie kością niezgody między naszym Klientem a parabankiem. Jednak to mecenasi z Portalu Dłużnika skutecznie wykazali ich niezasadność w sądach obu instancji. Apelacja Profi Credit została oddalona w całości, a poniżej wyrok w tej sprawie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Apelacja Profi Credit została oddalona