Czy windykacja jeździ? Na pewno windykacja Profi Credit nie odpuszcza i na pewno, gdy popadniesz w zaległości, możesz się spodziewać wizyty windykatora terenowego. Ale nie zapominaj o najważniejszym, że roszczenie wielu wierzycieli są bezzasadne i często zostają przez sądy oddalone w znaczącej części lub całości. Dziś kolejne dwie sprawy, które zakończyły się niewielkimi dopłatami. 

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 11.592,59 zł, 8.715,48 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłaty 984,00 zł i 1.750,00 zł, oddalenie powództw w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Czy windykacja jeździ? Zdarza się, że tak

Dłużniku pamiętaj, że pomimo sytuacji w jakiej się znalazłeś, ciągle jesteś osobą, którą chroni prawo. Nikt nie może odzierać Cię z Twojej prywatności i szargać Twoją godność. Nie pozwalaj windykacji na prowadzenie działań, które mogą doprowadzić do utraty zdrowia. Jeżeli wpuścisz ich do swojego życia wiedz, że obejdą się z Tobą bezpardonowo i będą przy Tobie od rana do wieczora.

Nie licz na zrozumienie i pomoc, ponieważ z tej strony jej nie uzyskasz. Zastraszanie, obrażanie, arogancki ton prowadzonych rozmów ma celu tylko jedno. Zszarganie psychiki, osłabienie instynktu samozachowawczego i wyciągnięcie od Ciebie tego co tylko się da. Musisz mieć świadomość, że nieocenionym wsparciem w takiej sytuacji, będzie to ze strony kancelarii prawnej specjalizującej się w oddłużaniu. Uwierz nam, że wielu naszych Klientów odczuło zdecydowaną ulgę w chwili, kiedy przekazali nam swoje sprawy. Odbudowali  pewność siebie mając świadomość, że nie są sami w tej walce i mają oparcie i silną pomoc prawną.

Nie możesz dopuścić, aby windykacja zawładnęła Twoim życiem, ponieważ Cię zniszczy i możesz się z tego już nie podźwignąć.

Wyroki na korzyść naszych Klientów

Dwie sprawy z Profi Credit zakończyły się dla naszych Klientów wydaniem przez sądy bardzo korzystnych dla nich wyroków. Dopłacą do kapitałów pożyczek i zamykają rozdział z tym pożyczkodawcą.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Czy windykacja jeździ

Czy windykacja jeździ