Należy mieć pełną świadomość, że kolejna pożyczka zaciągana na spłatę istniejących zobowiązań to nic innego jak wstęp do dobrze znanej spirali długów. W taką pułapkę wpadł Pan Gabriel, którego wypowiedziana pożyczka w Provident trafiła do sądu. Kiedy został pozwany o 9.730,00 zł, podjął decyzję o przekazaniu swoich spraw Portalowi Dłużnika. Sąd oddalił powództwo Provident w całości.

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 9.730,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jak nie dać się spirali zadłużenia?

Właśnie to zjawisko jest przekleństwem naszych Klientów. Spirala zadłużenia doprowadza do ogromnych długów i stawia konsumenta w tragicznym położeniu. Jeżeli nie podejmie on w odpowiednim momencie właściwych kroków, skaże się na życie w permanentnym stresie, biedzie i z komornikiem na karku, który podczas prowadzonej egzekucji zajmie się jego pieniędzmi i majątkiem.

Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, trzeba zachować równowagę między dochodami a wydatkami. Nie może być tak, że wydatki zaczną przewyższać nasze dochody. Owszem, może się tak sporadycznie zdarzać, ale wówczas przy rozsądnym planowaniu, spokojnie sobie to wyrównamy. Gorzej, gdy coś takiego staje się normą. Wówczas dzieli nas malutki krok od sprowadzenia na siebie kłopotów finansowych. Najcięższym popełnianym grzechem jest zaciąganie pożyczek pozabankowych na spłatę już posiadanych. Ten szybki sposób łatania dziury w budżecie, niepostrzeżenie wpędzi nas w spiralę zadłużenia. Więc, żeby nie dać się złapać w spiralę zadłużenia, trzeba liczyć na swoje zasoby finansowe, a w razie kryzysu ratować się nie innymi pożyczkami tylko rozprawiać się z długami, które już są.

Wypowiedziana pożyczka w Provident

Nasz Klient wpadł w pętlę zadłużenia, którą teraz wspólnie z naszymi specjalistami w oddłużaniu rozplątujemy. Wypowiedziana pożyczka w Provident trafiła do sądu, ale na szczęście nakaz zapłaty był impulsem, który zmobilizował Klienta do działania i poszukania pomocy w naszej kancelarii prawnej. Dzisiaj wygrana sprawa. Sąd oddalił w całości roszczenie Provident.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wypowiedziana pożyczka w Provident