Dłużniku pamiętaj, że nie jesteś sam ze swoimi długami

Często piszemy, że o wiele trudniej się bronić, kiedy pozew do sądu wnosi wierzyciel pierwotny. W zasadzie tak jest, ale ta zasada zupełnie nie sprawdziła się w przypadku kolejnego pozwu ID Finance. Co z tego, że powód uzyskał nakaz zapłaty na 9.454,23 zł, jeżeli nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika podnieśli zarzuty wykazując szkolne błędy pozywającego. Dłużniku pamiętaj, że nie jesteś sam ze swoimi długami i że warto zlecać swoje sprawy specjalistom.

Powód: ID Finance Poland Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 9.454,23 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie masz na spłatę pożyczki? Nie zaciągaj następnej bo się pogrążysz

Dłużnicy nie zostaliby nimi i nie musieliby szukać pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, gdyby nagminnie nie popełniali jednego podstawowego błędu. A jest nim zaciąganie kolejnych pożyczek na spłatę poprzednich. Dla wszystkich powinno być jasne, że jeżeli już teraz znajdują się w momencie, w którym nie starcza im na regulowanie posiadanych zobowiązań, to skąd niby wezmę pieniądze na spłatę tych następnych.

Właśnie wtedy powinno zapalić się czerwone światło, które wręcz kazałoby poszukać innych rozwiązań. A może nim być zwiększenie dochodu poprzez dodatkową pracę i dzięki temu uzyskanie więcej środków finansowych, pozwalających zaspokojenie roszczeń wierzycieli i wywiązanie się z podpisanych umów. Ileż wtedy taki zadłużony ma mniej nerwów. Unika uciążliwej windykacji, kolejnego stresu związanego  z procesowaniem się i dodatkowych kosztów w razie przegranej w postaci odsetek za zwłokę i kosztów procesu.

Jak widać z takiego podejścia do długów wynikają tylko same korzyści. Proszę Państwa nie spłacajcie jednych pożyczek drugimi, ponieważ jest to prosta droga do katastrofy finansowej.

Dłużniku pamiętaj że nie jesteś sam ze swoimi długami

Mecenasi z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika mają na swoi koncie tysiące wygranych spraw o długi. A dzisiaj dołożyliśmy następną. Sąd w całości oddalił roszczenie ID Finance i nasza Klientka ma o 9.454,23 zł mniej długu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dłużniku