Provema i sankcja kredytu darmowego

Nasi mecenasi z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika działają nie tylko w sądzie. Kiedy trzeba wspomagamy się także Rzecznikiem Finansowym, który często bardzo nam pomaga. Szukamy wszystkich dostępnych i zgodnych z  prawem metod, aby walczyć o interesy naszych Klientów i pomagać im w wychodzeniu z długów. Dziś kolejny raz Provema i sankcja kredytu darmowego.

Wierzyciel: Provema Sp. z o.o.
Wysokość długu: 2.758,19 zł
Zadanie: Uznanie sankcji kredytu darmowego
Uzyskany efekt: Provema uznaje oświadczenie o sankcji kredytu darmowego

Sankcja kredytu darmowego

Należy zdawać sobie sprawę, że sankcja kredytu darmowego nie oznacza wcale, że nie będziemy musieli nic spłacać pożyczkodawcy. Niektórzy z naszych Klientów właśnie w taki błędny sposób interpretują ten przepis. Wyjaśniamy, że SKD nie powoduje wcale wygaśnięcia obowiązku do zwrotu kredytodawcy sumy wykorzystanego finansowania jaki spoczywa na konsumencie. Trzeba mieć świadomość, że korzystając z takiej spłaty zobowiązania, musimy rozliczyć się co do grosza z udostępnionych nam pieniędzy. Czyli pisząc prosto, spłacamy tylko to co dostaliśmy na konto lub do ręki, a wszystkie pozostałe koszty typu odsetki, prowizja, ubezpieczenie i inne dodatkowe pakiety nie będą należne wierzycielowi.

Co do składnia wniosku o taką możliwość uregulowania zobowiązania, zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ nie w każdym przypadku będzie ona zasadna. Należy mieć świadomość, że wiąże się ona z uznaniem długu i w razie niezasadność roszczenia, odbieramy sobie szansę na późniejszą skuteczna obronę w sądzie.

Provema i sankcja kredytu darmowego

Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika imają się wszystkich dostępnych sposobów, aby pomagać dłużnikom. Walczyliśmy z firmą Provema o uznanie przez nią SKD. Jak widać nie było łatwo i musieliśmy zwrócić się o pomoc do Rzecznika Finansowego. Ten po zapoznaniu się z naszym uzasadnieniem, podzielił nasze stanowisko i włączył się do dialogu. Uzyskaliśmy to o co nam chodziło. Nasz Klient spłaci firmie Provema tylko udzielony kapitał pożyczki i nic więcej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Provema i sankcja kredytu darmowego