Pożyczka pozabankowa bez nadmiernych formalności jest dla wielu kuszącą propozycją. Szczególnie dla tych, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Ale jak pokazują artykuły zamieszczane na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, tak samo szybko generuje kolejne długi i ogromne kłopoty ze spłatą. Nasza Klientka została pozwana przez Provident na 2.143,60 zł. Dzięki specjalistycznej pomocy może teraz zapomnieć o tym roszczeniu. Skutecznie wykazaliśmy jego bezzasadność. Kolejna apelacja Provident oddalona w całości.

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.143,60 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji w całości, brak odsetek, brak kosztu procesu

Portal Dłużnika to kancelaria oddłużeniowa, która ciszy się dobrymi opiniami wśród dłużników

Jesteśmy kancelarią prawną specjalizującą się w oddłużaniu. Swoje usługi oferujemy dłużnikom z całej Polski. Pomimo, że nasza siedziba znajduje się w Łodzi nie ma konieczności, aby kontaktować się z nami na miejscu. Wszystko co jest potrzebne do poprowadzenia konkretnej sprawy czy całego procesu oddłużania, możemy spokojnie załatwić wykorzystując dostępne środki komunikacji na odległość. Oczywiście, że jeżeli Klient chce się z nami spotkać osobiście, jak najbardziej umówimy się na spotkanie. Ale dbamy o to, aby nie narażać zadłużonych na zbędne koszty i dlatego wychodzimy im naprzeciw, umożliwiając różne formy nawiązania i kontynuowania współpracy.

Nasi specjaliści  w oddłużaniu prowadzą sprawy związane z chwilówkami, kredytami, upadłością konsumencką, firmami windykacyjnymi, funduszami sekurytyzacyjnymi i innymi podmiotami, w których nasi Klienci posiadają długi. Możemy poszczycić się wysoką skutecznością, utrzymującą się na poziomie 70-80%.

Apelacja Provident oddalona w całości

Nasi mecenasi ciągle walczą w sądach z firmami pożyczkowymi, wykazując nienależne im koszty udzielanych finansowań, których z uporem maniaka domagają się od pożyczkobiorców. Właśnie tego typu opłaty były przedmiotem sporu jaki toczyliśmy z Providentem. Jak widać zarzuty i argumentacja naszego stanowiska w obu instancjach była nie do podważenia. Kolejna apelacja Provident oddalona w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Apelacja Provident oddalona w całości