Dłużnicy po przejściu bardzo agresywnej windykacji prowadzonej przez Profi Credit są przekonani, że to czego domaga się od nich firma pożyczkowa jest jej jak najbardziej należne. Kiedy ta występuje do sądu o wydanie nakazu zapłaty na podstawie weksla i uzyskuje go, czują się tak bezradni i co gorsza przekonani o zasadności tego roszczenie, że często nie wnoszą zarzutów i nie podejmują się obrony. Jak się okazuje w wielu przypadkach, roszczenia te są nienależne Profi Credit jeżeli nie w całości, to przynajmniej nie w takiej wysokości jakiej się domaga. Potwierdzają to chociażby prezentowane sprawy naszych Klientów. Dzięki temu, że zwrócili się o pomoc do specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, co prawda będą musieli zapłacić Profi Credit pieniądze, ale tylko do wysokości niespłaconego jeszcze kapitału. Choćby dlatego zawsze należy wnosić zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: ok. 9.500,00 zł, 7.248,59 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kapitału: 5.300,19 zł, 2.398,09 zł, brak kosztów procesu

Windykacja jest w stanie złamać najtwardszego człowieka

Jak przekonujemy się my i dłużnicy windykacja ma wielką moc. Ten kto nigdy się z nią nie zmierzył nigdy nie zrozumie tego, który przez to piekło przeszedł. Mówi się, że syty głodnego nie zrozumie i to doskonale oddaje sedno i skalę tego zjawiska. Jednocześnie musimy też przyznać, że sposób prowadzenia działań mających na celu odzyskanie należności przebiega różnie. Jedne firmy robią to w sposób cywilizowany, a inne jadą po bandzie na całego, łamiąc nawet najtwardszych. Są w stanie tak zadręczyć i zastraszyć windykowanego, że ten w końcu wierzy we wszystko co od nich słyszy. Boi się własnego cienia, a dzwonek telefonu czy co jeszcze gorsze pukanie do drzwi, wywołuje u niego atak paniki. Żyje od dzwonek do dzwonka, od jednej wizyty windykatora terenowego do drugiej, nie pamiętając już jak może wyglądać normalne życie. Tylko pomoc specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika może przerwać lub koszmar.

Zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym

Nasi Klienci wiedzieli, że będą musieli przygotować się na poniesienie kosztów w sprawach z Profi Credit. Nie wszystko można w całości oddalić w sądzie. Ważne, że zrobią to na uczciwych warunkach. Poniższe sprawy pokazują też, że warto i należy wnosić zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym

zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym