Kolejny raz sędzia sądu rejonowego orzekający w sprawie z powództwa Profi Credit zaskakuje nas wydanym przez siebie wyrokiem. Nie napiszemy, aby było to dla nas normalne, bo sprawa, która powinna zakończyć się na tym etapie, musiała się tłuc w sądzie okręgowym. I nie będziemy też ukrywali, że takie sytuacje kosztują tak nas jak i naszych Klientów sporo niepotrzebnych nerwów. Ale jako profesjonaliści w oddłużaniu, mecenasi z Portalu Dłużnika w takich chwilach muszą odstawić emocje na bok i na chłodno jeszcze raz wszystko przeanalizować. To oni przecież muszą doradzić pozwanemu co powinien dalej zrobić. Tylko trzeźwy osąd będzie tym właściwym i na taki liczy nasz Klient. W opisywanej dziś sprawie poszła apelacja od wyroku w sprawie Profi Credit. Było o co walczyć bowiem pozew opiewał na blisko 17.000 zł.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 16.759,27 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconego kapitału w wysokości 4.328 zł i oddalenie w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Apelacja dopiero wtedy, kiedy sąd I instancji wydał wyrok

Proszę nam uwierzyć, że zdarzają się nam Klienci, którzy zaprzątają swoją głowę apelacją, kiedy sprawa nie została jeszcze rozpatrzona w sądzie rejonowym. Jest to syndrom wymęczonego przez windykację dłużnika, któremu niejednokrotnie wmawiano, że jego dług lada moment trafi do egzekucji komorniczej, kiedy był jeszcze na etapie przedsądowym. Zastraszony, zamotany wybiega myślami tak gdzie nie powinien. A powinien się skupić na tym co teraz i co może dać od siebie, aby móc zmniejszać swoje zadłużenia i właściwie z nami współpracować. Przecież może się okazać, że apelacja nie będzie potrzebna.

Apelacja od wyroku w sprawie Profi Credit

Dziś apelacja od wyroku w sprawie Profi Credit. Ponowne merytoryczne rozpoznanie sprawy w sądzie II instancji z powództwa Profi Credit, miało na celu naprawić błędy popełnione przez sąd I instancji. Z dochodzonych blisko 17.000 zł sąd okręgowy zasądził jedynie 4.329 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Apelacja od wyroku w sprawie Profi Credit