Inkaso Kredytowe vs Portal Dłużnika

Spłacasz swoje zobowiązanie sumiennie przez kilka lat i praktycznie na finiszu wydarza się coś, co rozwala Twoje finanse? Musisz się liczyć z tym, że jeżeli nie porozumiesz się co do dalszej spłaty, wierzyciel wystąpi do sądu o wydanie nakazu zapłaty lub sprzeda dług innemu podmiotowi, który zapewne także pójdzie do sądu. Nie będzie dla niego miało znaczenie, że tak długo wywiązywałeś się z podpisanej umowy. Zalegając z ratami stajesz się niewygodnym i sprawiającym kłopoty Klientem. Tak właśnie stało się w przypadku Pana Józefa, któremu sytuacja finansowa nie pozwoliła wyrównać do końca rozliczeń z pierwotnym wierzycielem. Ten sprzedał dług do Inkaso Kredytowe, które wniosło pozew do sądu i uzyskało nakaz zapłaty na 4.336,08 zł. Dziś finał tej sprawy. Inkaso Kredytowe vs Portal Dłużnika i kolejny wyrok oddalający powództwo w całości.

Powód: Inkaso Kredytowe Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.336,08 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Cesja może być Twoją ogromną szansą

Niejednokrotnie zdarza się i tak, że właśnie cesja daje ogromną szansę pozwanemu na oddalenie w sądzie nawet takiego roszczenia, które w przypadku pozwu ze strony wierzyciela pierwotnego mogłoby być nie do obrony. Po drodze od sprzedaży do zakupu wierzytelności mogą zdarzać się różne cuda, które umiejętnie wykorzystane podczas obrony przez specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, dają niemalże ogromne szanse na skuteczną obronę. Tysiące razy reprezentowaliśmy naszych Klientów w tego typu sporach i odnosiliśmy sukcesy całkowicie anulując ich długi.

Inkaso Kredytowe vs Portal Dłużnika

Dziś sprawa Inkaso Kredytowe vs Portal Dłużnika. Powództwo zostało oddalone w całości, a prawnicy z Portalu Dłużnika są zadowolenie z wygranej sprawy i przede wszystkim z tego, że uwolniliśmy naszego Klienta od długu i nie musi się już martwić wizją egzekucji komorniczej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Inkaso Kredytowe vs Portal Dłużnika