Wygrywamy z Innovatio Risk Solutions

Wierzyciel wtórny bez zbędnych ceregieli skierował pozew do sądu o zapłatę i uzyskał nakaz zapłaty na kwotę 5.764,26 zł. Dla pozwanej najważniejsze w tym wszystkim było to, że mogła się w końcu bronić. A skutecznie pomogli jej w tym nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Celne i rzeczowo uargumentowane zarzuty sprawiły, że sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo wierzyciela wtórnego i obciążając go kosztami procesu. Kolejny raz wygrywamy z Innovatio Risk Solutions. Poniżej dowód.

Powód: Innovatio Risk Solutions Ltd
Wartość przedmiotu sporu: 5.764,26 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dłużniku, nie bój się pozwu od wierzyciela wtórnego

Kiedy z kancelarią oddłużeniową Portal Dłużnika nawiązują kontakt zadłużeni, którzy zostali pozwani przez wierzyciela wtórnego, zauważamy, że bardziej się boją, niż kiedy o nakaz zapłaty występuje do sądu wierzyciel pierwotny (pożyczkodawca). Prawdopodobnie ma tutaj znaczenie, że lepszy znany wróg niż ten nieznany. W pewnym sensie przyzwyczaili się do tego, że mają nieuregulowane do końca zobowiązanie i do sposobu windykacji pożyczkodawcy. W chwili zmiany wierzyciela czyli sprzedaży długu innemu podmiotowi, nie wiedzą co będzie się działo. Część w ogóle nie wie o co chodzi, a jeszcze inni obawiają się tego, że będą mieli jeszcze bardziej pod górkę z nowym „właścicielem”.

Ci z Państwa, którzy śledzą artykuły i prezentowane wyroki wydawane przez sądy na stronie naszej kancelarii, zapewne widzą jak sprawy się mają. Wielokrotnie już podkreślaliśmy, że z każdą cesją rośnie szansa na oddalenie powództwa w całości. Cesja powinna każdemu pozwanemu dawać nadzieję na sukces. Oczywiście nie jest to regułą, ale prawdopodobieństwo, że sędzia orzekający w sprawie wyda korzystny wyrok jest zdecydowanie większe.

Wygrywamy z Innovatio Risk Solutions

Dlatego w przypadku otrzymania nakazu zapłaty od wierzyciela wtórnego nie należy się załamywać tylko chwycić za słuchawkę i wykonać telefon na numer Portalu Dłużnika. My, po zapoznaniu się z dokumentami już będziemy wiedzieli co należy zrobić. Tym razem kolejny raz wygrywamy z Innovatio Risk Solutions, poniżej dowód!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrywamy z Innovatio Risk Solutions