Profi Credit nie rozpieszcza Klientów, którzy nie spłacili do końca udzielonej przez nich pożyczki. Błyskawicznie rozpoczyna ostra windykację i równie szybko wnosi pozew do sądu o wydanie nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla. Nie traci czasu, bo przecież czas to pieniądz. Dziś wypowiedziana pożyczka Profi Credit i kolejna sprawa w sądzie. Jak widać poniżej na wyroku, gdyby nie skuteczna pomoc specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, nasza Klientka zostałaby obciążona kosztami zdecydowanie przewyższającymi te, które rzeczywiście należały się Profi Credit.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 16.700,69 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kapitału pożyczki 6.999,55 zł, oddalenie co do kwoty 9.701,14 zł, koszty procesu po stronie Profi Credit

Jak długo od wypowiedzenia umowy do nakazu zapłaty?

Każdego dnia wielokrotnie to pytanie zadają naszym mecenasom z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika zadłużeni, którzy szukają u nas rady i pomocy w wyjściu długów. Niestety mimo, że działamy w tej sferze bardzo długo i znamy problem od podszewki, nawet my nie jesteśmy w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi. Jest wiele czynników wpływających na tempo sądowego dochodzenia długu. Dwoma nadrzędnymi będą: po pierwsze, jak szybko wierzyciel skieruje sprawę do sądu właściwego dla miejsca zamieszkania pozwanego, a po drugie w jakiej miejscowości znajduje się rzeczony sąd. Tak proszę Państwa, bardzo dużo zależy od tego gdzie mieszkacie. Im większe miasto, w którym znajduje się Wasz sąd rejonowy, tym należy się liczyć z odleglejszymi terminami. Chociaż same nakazy zapłaty wydawane są stosunkowo sprawnie, dłużej trwają sprawy sądowe już po wniesieniu skutecznego sprzeciwu.

Z naszej praktyki w oddłużaniu wiemy, że wierzyciele różnie działają. Czasami ten sam jednego Klienta pozywa po czterech miesiącach, a innego po dwóch latach. Pisząc szczerze sami nie wiemy od czego to zależy i czym kierują się pozywający typując akurat w tej kolejności pozwy.

Jak widać nie można przewidzieć kiedy sąd doręczy pozwanemu nakaz zapłaty. Najlepiej jeżeli dłużnik posiada konto w E-sądzie i na Portalu Informacyjnym Sądów Powszechnych. Wtedy może śledzić jakie sprawy się tam pojawiają, kto go pozywa i kiedy został wydany nakaz zapłaty. To będzie najlepszym źródłem informacji dla osoby spodziewającej się wydania przez sąd nakazu zapłaty.

Jak założyć konta na obu portalach? Poniżej dwie instrukcje krok po kroku.

Jak założyć konto w E-sądzie?

Jak założyć konto w portalu informacyjnym sądów powszechnych?

Wypowiedziana pożyczka Profi Credit

Pani Dagmara była przez nas przygotowana, że prawdopodobnie będzie musiała zapłacić kwotę niespłaconego kapitału pożyczki. Miała czas, aby przygotować sobie poduszkę finansową i teraz bez problemu zakończy temat Profi Credit.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wypowiedziana pożyczka Profi Credit