Uwielbiamy ten stan, kiedy możemy przekazać naszemu Klientowi wspaniałe wiadomości. Są nimi te o udanym wyniku negocjacji, o korzystnym wyroku wydanym przez sąd, ale szczególnie kochamy te informacje, gdy mówimy o pieniądzach, które do niego wrócą i niebawem zasilą konto. To jest dopiero satysfakcja. Nie bierzesz pożyczki, a dostajesz kasę. Któż by się nie cieszył otrzymując taką wiadomość. Kolejny raz pozywamy Vivus i kolejny raz sąd wydaje nakaz zapłaty, tym razem na ponad 5800 zł. 

Pozwana: Vivus Finance Sp. z o.o.
Wysokość długu: 5.834,30 zł
Zadanie: Zwrot opłat za przedłużenia
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty na 5.834,30 zł

Dłużnik? A może jednak nie dłużnik?

Dłużnik sprowadzony przez windykację do poziomu podłogi nie liczy na wiele. Zależy mu w zasadzie tylko na tym, aby to wszystko się jakoś rozwiązało i skończyło. Ledwo daje radę sam z sobą, a co dopiero mówić o myśleniu o wychodzeniu z długów. Nie ma pomysłu jak to zrobić. A o tym, że może się o cokolwiek upominać się od swoich wierzycieli, nawet nie śni. Dlatego tak ważne jest, aby skorzystać z pomocy specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Pokażemy Państwu drogę do sukcesu, którym będzie życie bez długów, a nawet jeszcze więcej.

A tym “więcej” będzie to, że role mogą się odwrócić. Że ten nękany i poniżany przez wiele miesięcy dłużnik, teraz może zatriumfować i pozwać swojego byłego wierzyciela. Tam gdzie uznamy, że będzie to uzasadnione i oczywiście zgodne z prawem często występujemy jako pełnomocnicy naszych Klientów i upominamy się o ich pieniądze, które zostały przywłaszczone przez pożyczkodawców. Nie boimy się słowa „przywłaszczone”, bo czym innym jest kazanie sobie płacić za coś co jest niezgodne z obowiązującym prawem?! Dlatego tak zażarcie walczymy o zwroty za nienależnie pobrane opłaty.

Kolejny raz pozywamy Vivus

Kolejny raz pozywamy Vivus o zwrot nienależnych opłat. Fajnie, kiedy jeszcze niedawny dłużnik może stać się wierzycielem swojego byłego wierzyciela. Super to brzmi prawda? Ale nie tylko brzmi, tylko staje się faktem. Vivus został skutecznie pozwany przez swojego byłego Klienta.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kolejny raz pozywamy Vivus