Pozew Svea Ekonomi Cyprus

Nieustannie rośnie zainteresowanie konsumentów szybkimi pożyczkami. Czy jest to syndrom naszych czasów, w których ciągle gonimy? To pędzenie i ciągłe gonienie króliczka wpędza w kłopoty finansowe nawet tych, którzy w ogóle nie powinni ich mieć. Dobrze płatna praca, ustabilizowane życie rodzinne, a jednak… Pan Mirek został Klientem naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Sprowadziły go do nas kłopoty ze spłatą pożyczek pozabankowych i przede wszystkim nakaz zapłaty i pozew Svea Ekonomi Cyprus. Było to pokłosiem podejmowania szybkich, nieprzemyślanych decyzji, które doprowadziły do rozregulowania jego finansów. Dzięki naszemu zaangażowaniu i pracy powoli stabilizujemy sytuację naszego Klienta. Dzisiaj wygrana sprawa z powództwa Svea Ekonomi. Sąd oddalił w całości nienależne powodowi roszczenie.

Wierzyciel: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wysokość długu: 5.110,71 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Dlaczego coraz więcej konsumentów decyduje się na zaciąganie szybkich pożyczek przez internet?

Gonimy, pędzimy, na nic nie mamy czasu. Nawet na dalszy plan zeszły sprawy rodzinne. Opieka nad dziećmi sprowadza się do zapewnienia im dóbr materialnych, kupowaniu zabawek czy innych gadżetów i takiego zorganizowania czasu, aby spędzały go poza domem na dodatkowych zajęciach. Nie trzeba być mędrcem, aby wysnuć wniosek, że nic dobrego z tego nie może wyniknąć. Po pierwsze rośnie pokolenie nastawione wybitnie na konsumpcjonizm i nie znające wartości pieniądza. A co do rodziców? No cóż, oni sami też gubią się w tej gonitwie i coraz częściej tracą kontrolę i nie panują nad swoimi finansami  wpadając w długi.

No właśnie, szybkie pożyczki online cieszą się rosnącą popularnością. Bo większość nie ma przecież czasu na całą bankową procedurę, więc woli załatwiać pieniądze bez zbędnego marnowania czasu. Jest to też forma wygodnictwa, niestety niosącego za sobą bardzo poważne konsekwencje. Finansową katastrofę zwiastuje moment, w którym chwilówki, pożyczki ratalne w instytucjach pozabankowych zaczynają stanowić sposób na życie, a nie są formą doraźnej pomocy. Wtedy jeżeli się nie zatrzymamy i nie zaczniemy zmieniać swojego stylu życia, katastrofa finansowa gotowa.

Pozew Svea Ekonomi Cyprus

Kolejny już raz udowadniamy, że trzeba się bronić przed pozwami wierzycieli wtórnych. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika są do Państwa dyspozycji, kiedy Wasze finanse postawią Was do kąta. Skutecznie, tak jak Panu Mirkowi, pomożemy w wychodzeniu z długów. Nakaz zapłaty i odebrany pozew Svea Ekonomi Cyprus przeszły do historii.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Svea Ekonomi Cyprus