Dziś pozew o odzyskanie opłat za przedłużenia. Reprezentowaliśmy kolejnego Klienta, który postanowił pozwać firmę pożyczkową Vivus Finance o zwrot nienależnie wpłaconych pieniędzy. Proszę Państwa, oddłużanie to nie tylko obrona w sądzie przed pozwami wierzycieli, ale także to co robimy już od dłuższego czasu, czyli odzyskiwanie nienależnie pobranych opłat przez pożyczkodawców. Można powiedzieć, że nazywany przez nasz zespół specjalistów z Portalu Dłużnika “odzysk”, stał się naszą kolejną specjalnością. Szczególnie to się nam podoba, ponieważ ponad wszelką wątpliwość pokazujemy firmom pożyczkowym, że nie stoją ponad prawem, a naszym Klientom wskazujemy drogę, która powinni iść i walczyć o swoje pieniądze.

Pozwany: Vivus Finance Sp.z.o.o.
Wysokość długu: 1.900,00 zł
Zadanie: Odzyskanie opłat za przedłużenia pożyczki
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty na 1.900,00 zł

Odzyskiwanie nienależnie pobranych przez pożyczkodawców opłat

Kancelaria prawna prowadząca Portal Dłużnika specjalizująca się w oddłużaniu reprezentuje swoich Klientów w sądach w całej Polsce. Jednocześnie nie tylko bronimy dłużników przed roszczeniami wierzycieli, ale też sami występujemy jako ich pełnomocnicy w roli pozywających. To kolejna sfera składająca się na cały szeroko rozumiany proces oddłużania. Bo nasz zespół jedynie tak rozumie wszystkie działania podejmowane podczas współpracy z dłużnikiem. Samo pisanie sprzeciwów od nakazów zapłaty czy procesowanie się, czy nawet negocjowanie nie dałoby zamierzonego efektu, którym jest oddłużenie. Wszystkie te działania wykonywane odrębnie w żadnej mierze nie doprowadziłyby do uzyskania tego na czym wszystkim najbardziej zależy, czyli na wyprowadzeniu zadłużonego na finansowa prostą.

Bardzo ważnym elementem oddłużania jest także odzyskiwanie nienależnie pobranych pieniędzy przez pożyczkodawców. Dzięki temu możemy pomóc Klientom finansowo, bo przecież doskonale wiemy z jakimi problemami finansowymi mierzą się każdego dnia. W naszej kancelarii stworzyliśmy odrębny dział specjalizujący się w tego typu działaniach. Także jak widać i w tej dziedzinie działamy bardzo profesjonalnie i z pełną świadomością tego jakie działania należy podjąć.

Odzyskanie opłat za przedłużenia

Odzyskiwanie opłat za przedłużenia jest możliwe. Poniżej prezentujemy kolejny nakaz zapłaty na rzecz naszego Klienta i kolejny dowód, że trzeba upominać się w sądzie o swoje pieniądze, które zostały nienależnie pobrane przez wierzyciela. Pozwany Vivus Finance został zobowiązany przez sąd do zwrotu Panu Dominikowi 1900 zł pobranych z tytułu opłat za odraczanie terminu spłaty pożyczki czyli tak zwanych przedłużeń.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

odzyskanie opłat za przedłużenia