Nigdy nikomu nie mówimy, że długów nie należy spłacać. Możemy to określić nawet jako sprawę honorową. Ale niech odbywa się to na uczciwych zasadach z poszanowaniem praw obu stron. Nie może być tak, że ktoś chce wykorzystać swoją pozycję, żeruje na słabości, czy niewiedzy drugiego. Takiemu stanowisku instytucji finansowych Portal Dłużnika mówi zdecydowane NIE. W sprawie z powództwa Aasa Pan Jurek doskonale wiedział ile jest winny pożyczkodawcy. Po analizie dokumentów został o tym szczegółowo poinformowany przez naszego mecenasa. Postanowiliśmy się przeciwstawić naszym zdaniem nienależnym wierzycielowi kosztom. Sąd I instancji jednak nie podzielił naszego stanowiska, więc podjęliśmy decyzję o dalszej walce. Jak widać sęd II instancji już inaczej ocenił tę sprawę. Dziś uwzględniona apelacja od wyroku w sprawie Aasa. Mamy to o co walczyliśmy od początku, czyli dopłatę do niespłaconego kapitału pożyczki i oddalenie pozostałych kosztów.

Wierzyciel: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 5.000,00 zł
Zadanie: Apelacji od wyroku I instancji
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconego kapitału 2.599,14 zł, umorzenie pozostałych kosztów pożyczki

Nie wszystkie koszty są pożyczkodawcy należne

Portal Dłużnika to kancelaria oddłużeniowa, która od lat współpracuje z pozywanymi o długi. Niby powinniśmy się przyzwyczaić przez taki szmat czasu do pewnych sytuacji. Ale jak się okazuje są rzeczy wobec, których w żaden sposób nie można przejść obojętnie i się do nich zdystansować. A o co chodzi? Ano, o nic innego jak te nieszczęsne koszty, którymi obarczani są pożyczkobiorcy. Chyba nigdy nie będziemy mogli na to patrzeć z zimną krwią.

Kiedy analizujemy dokumenty w sprawach i widzimy ile pożyczkodawcy życzą sobie za swoją usługę, dosłownie działa to na naszych mecenasów jak płachta na byka. Jest to jedna z rzeczy, która z każdym razem wyprowadza nas z równowagi. Może dlatego tak reagujemy ponieważ jako ci, którzy doskonale znają się na prawie finansowym, wiemy jak w białych rękawiczkach robieni są w konia konsumenci. Dlatego zawsze kiedy widzimy, ze tego rodzaju opłaty naliczane są niezgodnie z prawem postanawiamy od razu działać i bronić naszych Klientów chociażby w piekle. Na szczęście na tę chwilę wystarcza nasza skuteczna obrona w sądach.

Uwzględniona apelacja od wyroku w sprawie Aasa

Sprawiedliwości stało się zadość i nikt nie został wystrychnięty na dudka. Firma pożyczkowa Aasa dostanie pieniądze, które pożyczyła naszemu Klientowi, a Pan Jurek nie będzie musiał płacić nienależnych wierzycielowi kosztów pożyczki. Jak widać warto walczyć o swoje do końca.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

apelacja od wyroku w sprawie Aasa