Stanowczo potwierdzamy, że należy bezwzględnie bronić się przed nakazami zapłaty, które dostajecie Państwo z sądu. Tylko wola walki uchroni Was przed płaceniem nienależnych wierzycielowi pieniędzy i pozwoli na zmniejszanie, a nie pogłębianie zadłużenia. Nasza Klientka podjęła decyzję o zaciągnięciu pożyczki w firmie Profi Credit pod wpływem emocji. Chwila nieuwagi spowodowała podpisanie umowy pożyczkowej obarczonej ogromnymi kosztami. Pozew Profi Credit trafił do sądu, a ten na posiedzeniu niejawnym wydał nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla na prawie 13.000 zł. Kiedy specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika zajęli się sprawą, mamy wynik na jaki wspólnie liczyliśmy. Czyli oddalenie w całości powództwa Profi Credit przez sąd i przeniesienie wszystkich kosztów związanych z procesem na firmę pożyczkową.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 13.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Dłużnicy w internecie szukają pomocy w oddłużaniu

Żyjemy w czasach medialnych i wirtualnych. Przenikają one nasze życie tak głęboko i niepostrzeżenie, że nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego nasza kancelaria Prawna Exire specjalizująca się w oddłużaniu, chcąc nadążać za nowymi formami komunikacji, też od kilku lat aktywnie działa w internecie. Prowadzimy dla zadłużonych stronę naszej kancelarii Portal Dłużnika jak i posiadamy swój profil na Facebooku o tej samej nazwie.

Zdecydowana większość zadłużonych właśnie w sieci znajduje do nas kontakt. Też tą drogą dokonujemy wiele czynności pozwalających nam na dostęp do dokumentów. Skany, e-maile są obecnie naszym chlebem powszednim. Tylko jeżeli chodzi o analizę pozwów i innych dokumentów w sprawie, jak do tej pory nic się nie zmieniło. Nie zrobi tego nawet najbardziej wymyślny i najdroższy program. Tutaj musi usiąść człowiek, przewertować kartki, dokładnie przeczytać każde słowo i ocenić jak się ma sytuacja. To od jego profesjonalnej oceny będą zależały dalsze kroki jakie zostaną podjęte.

Standardowym działaniem prawników z Portalu Dłużnika jest konsultacja prawna i wnikliwa analiza dokumentów. Jest to podstawowe działanie, które daje obraz i pozwala na rozeznanie w sytuacji dłużnika, umożliwiając zastanowienie się nad sposobami działania.

Pozew Profi Credit trafił do sądu

Gdy pozew Profi Credit trafił do sądu Pani Marzena zdecydowała się skorzystać z naszej pomocy, która specjalizuje się w oddłużaniu i jak pokazuje zamieszczony poniżej wyrok, nie pożałowała swojej decyzji. Wyrok oddalający w całości roszczenie wierzyciela na prawie 13 000 zł mówi sam za siebie, zamyka sprawę rzekomego długu w Profi Credit.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Profi Credit trafił do sądu