Kiedy Pani Janina zadzwoniła do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika miała już w swoim domu nakaz zapłaty oraz pozew Kredyt Inkaso. Kiedy otrzymaliśmy dokumenty, nasz prawnik już po wstępnej analizie zorientował się, że pozwem wierzyciel dochodzi nienależnego mu roszczenia. Dostępne w sprawie papiery jednoznacznie na to wskazywały. Wierzyciel wtórny licząc, że pozwana podda się bez walki wniósł pozew, który w ogóle nie powinien trafić do sądu. Rzecz jasna, że pomogliśmy naszej Klientce. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Oczywiście sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Kredyt Inkaso I NSFIZ
Wysokość długu: ok. 4.200,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Zmiana wierzyciela? To raczej jest dobra wiadomość dla dłużnika

Działalność kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika skupia się na pomocy prawnej udzielanej osobom, które wpadły w długi. Sztab naszych specjalistów robi wszystko, aby zapobiec temu czego najbardziej boją się zadłużeni, czyli komornika. A my nie dość, że skutecznie chronimy właśnie przed egzekucją, to przede wszystkim oddłużamy.

Niespłacone zobowiązania większości naszych Klientów są na etapie zmiany wierzyciela. Najczęściej nabywcą jest fundusz sekurytyzacyjny lub firma windykacyjna. Kiedy sprawy zajdą już tak daleko, dłużnicy nadal otrzymują liczne telefony i pisma. Większość z nich sprytnie skrywa przed bliskimi posiadanie długów. Kiedy w końcu odbiera z sądu swój pierwszy nakaz zapłaty, zaczyna rozumieć, że trzeba coś z ty zrobić.

Cesja, o której dowiadujemy się, kiedy pozwany szuka u naszych specjalistów pomocy, w zasadzie oznacza dla prawników z Portalu Dłużnika bardzo dobrą informację. Zawsze, kiedy dokonywana jest sprzedaż długu można liczyć na to, że coś po drodze nie zagra. I jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie, tak właśnie bardzo często się dzieje. To umiejętnie wyłapane i wykorzystane braki formalne pozwalają nam wygrywać sprawy, które na pierwszy rzut oka, dla laika wydawały się bez szans na obronę w sądzie. I właśnie w takich sytuacjach wychodzi nasz profesjonalizm w oddłużaniu. Co jednym wydaje się beznadziejne, dla naszym mecenasów z Portalu Dłużnika jest sprawą na całkowite oddalenie.

Pozew Kredyt Inkaso

Kolejny już raz prawnicy z kancelarii prawnej portal Dłużnika, która specjalizuje się w oddłużaniu, wykazują swoją skuteczność w obronie przed roszczeniem wierzyciela. Pozew Kredyt Inkaso wzbudził nasze uzasadnione wątpliwości i skutecznie pomogliśmy kolejnej Klientce. Dzięki naszym profesjonalistom dług w wysokości 4200 zł nie trafi do egzekucji komorniczej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Kredyt Inkaso