Nasz Klient musiał trochę poczekać na definitywne zakończenie sporu z Innovatio Risk Solutions. A dlaczego? Kiedy już cieszyliśmy się, że sprawa gdzie wierzyciel wtórny dochodził prawie 3000 zł zostanie zamknięta po wyroku sądu I instancji oddalającym roszczenie, ten niespodziewanie wniósł apelację. Nasze działania oddłużające i antywindykacyjne zakończyły się pełnym sukcesem. Apelacja Innovatio Risk Solutions została przez sąd oddalona w całości.

Wierzyciel: Innovatio Risk Solutions
Wysokość długu: ok. 3.000,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja Innovatio Risk Solutions oddalona w całości

Antywindykacja jest nie tylko słowem, ale także…

No właśnie, ale także…? Dobrymi słowami ponoć jest piekło wybrukowane, a kiedy chodzi o długi samo gadanie, narzekanie, załamywanie rąk nie zda się na nic. Antywindykacja to szereg działań prowadzonych przez naszą kancelarię oddłużeniową Portal Dłużnika mających na celu pomoc i ochronę prawną dłużników. W żadnym wypadku nie pozwolimy, aby zapomnieć o tym, że dłużnicy mają swoje prawa, a ich naruszenie może skutkować bardzo negatywnymi konsekwencjami. Dajmy na to komornik za rażące naruszenie prawa może być nawet wydalony ze służby nawet jeżeli sam nie złamie prawa. Należy wiedzieć, że za działania pracowników wydelegowanych do prowadzenia czynności egzekucyjnych, odpowiada jak za własne, ponosząc pełne konsekwencje ich niewłaściwych czynów. Windykator natomiast zgodnie z literą prawa nie może wejść do domu dłużnika. Nie posiada on bowiem uprawnień jakie daje ustawodawca komornikowi. Jednak bardzo często zdarza się tak, że z niewiedzy windykatorzy są do domów wpuszczani. Dostają także od windykowanych pieniądze, które nie idą na spłatę zadłużenia, a raczej na opłatę czynności windykatorów.

Dlatego tak istotne jest zrozumienie znaczenia słowa antywindykacja i stosowanie go w praktyce. Tylko pomoc specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika da Państwu gwarancję, że ten proces zostanie poprowadzony właściwie i skutecznie.

Apelacja Innovatio Risk Solutions

Pomimo, że Pan Józef musiał poczekać na zakończenie sprawy z powództwa Innovatio Risk Solutions, jednak jak widać cierpliwość się opłaciła. Jak pokazuje poniższy wyrok apelacja Innovatio Risk Solutions została oddalona w całości, tym samym wygraliśmy w dwóch instancjach. A wszystko to dzięki przyjętej przez Portal Dłużnika linii obrony.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Apelacja Innovatio Risk Solutions