Fundusz sekurytyzacyjny Prokura, czy firma windykacyjna Kruk można rzecz, że to jedno i to samo. Ci, którzy zostają pozwani przez Prokurę na 100% najpierw byli windykowani przez Kruka. W sprawie naszej Klientki nie było inaczej. O mały włos Pani Katarzyna nie uległa jakże grzeczniej i przemiłej pani z windykacji i nie zgodziła się na podpisanie ugody. Na szczęście do tego błędu nie doszło, ponieważ przed tym krokiem postanowiła skonsultować swoją decyzję z naszymi specjalistami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Po zapoznaniu się z dokumentami, wybiliśmy kobiecie ten pomysł z głowy i zaproponowaliśmy naszą pomoc. Jak widać skuteczność w tej sprawie okazała się 100 %. Pozew Prokura pod wpływem naszych zarzutów i merytorycznej, trafnej argumentacji spotkał się z aprobatą sądu, który oddalił w całości roszczenie na prawie 7100 zł. 

Wierzyciel: Prokura NSFIZ
Wysokość długu: ok. 7.100,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Dłużniku pamiętaj, że to pozywający musi wykazać zasadność roszczenia

Są sytuacje, które niezmiennie powtarzają się w sprawach związanych z długami. Mają one związek z tym, kiedy to domniemany dłużnik otrzymuje wezwanie do zapłaty od firmy windykacyjnej takiej jak na przykład Kruk. Wielu zdecydowanie zaprzecza jakoby mieli jakieś zobowiązanie. Ale jak wiedzą prawnicy z Portalu Dłużnika, tłumaczenia i zaprzeczenia windykowanego zdają się na nic. Prowadzący działania windykacyjne pozostają głusi na los zadłużonego licząc, że w końcu go złamią i albo podpisze ugodę, albo zapłaci to czego od niego oczekują, jak nie po dobroci to na drodze egzekucji komorniczej. Ale, aby do tego doszło musi zostać wydany nakaz zapłaty, który się uprawomocni lub wyrok sądu. Oba orzeczenia, aby mogły zostać skierowane do komornika muszą zostać opatrzone w klauzulę wykonalności.

W tego typu sprawach coraz więcej pozywanych korzysta ze specjalistycznej pomocy mecenasów z Portalu Dłużnika. My wiemy, że to nie dłużnik lecz pozywający ma obowiązek wykazać  przed sądem wysokość i w ogóle istnienie długu.

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura przegrywa sprawę o 7100 zł

W dzisiejszej sprawie z powództwa Prokura niestety nie udało się pozywającemu skutecznie wykazać ani wysokości, ani tego, że takowe zobowiązanie istnieje. Oczywiście nie stało się to samo z siebie. To dzięki naszym działaniom wykazaliśmy te nieprawidłowości. Kolejny raz nasi specjaliści w oddłużaniu udowodnili, że można skutecznie obronić dłużnika przed pozwem wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura