W wygranej przez naszą kancelarię oddłużeniową sprawie pojawił się dobrze znany schemat. Kiedy Pan Witold zaczął spóźniać się ze spłatą chwilówki, a pożyczkodawca po intensywnej windykacji nie odzyskał długu, po prostu dokonał przelewu wierzytelności na podmiot wtórny. Była nim firma Delta Wise z Tallina, która nabyła zobowiązanie naszego Klienta. Na całe szczęście sprawa trafiła do nas, a poniżej wyrok oddalający w tej sprawie.

Wierzyciel: Delta Wise OU
Wysokość długu: ok. 3.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Czy z długów można wyjść?

Nie będziemy ukrywali, że wyjście z długów nie jest proste. Przed dłużnikiem, który podejmuje się uporządkowania swoich finansów jest bardzo ciężka droga. Ciężka nie znaczy, że niemożliwa. To od czego zaczynają oddłużanie specjaliści z Portalu Dłużnika jest zebraniem wszystkich zobowiązań i ustalenie szczegółowego planu. Jest to bardzo ważne, aby to robić z zimną głową. Dlatego ważne jest, aby zadłużony nie robił tego sam, tylko zlecił to zadanie znającym tematykę mecenasom. Oni spojrzą na to bez zbędnych emocji, ocenią sytuację w każdej sprawie i podejmą odpowiednie decyzje. Dłużnikowi w zasadzie nie udaje  się osiągnąć spokoju umysłu i odsunąć nerwów na bok. Przecież jest on od wielu miesięcy, a nawet lat, atakowany negatywnymi impulsami ze strony wierzycieli i windykacji co skutecznie odbiera mu możliwość racjonalnego myślenia.

Następną ważną, a może nawet najważniejszą rzeczą będzie to, aby dłużnik pozwolił sobie pomóc. Czyli zwrócił się o pomoc do kancelarii prawnej np Portal Dłużnika, która od kilkunastu lat skutecznie pomaga Polakom. Posiadamy bardzo bogate zaplecze specjalizujących się w oddłużaniu prawników i radców prawnych, których wspierają w ich ciężkiej pracy aplikanci. Razem tworzymy prężny zespół, który swoje działania kieruje do tych, którzy wpadli w kłopoty finansowe. Zaufaj nam, a my udowodnimy, że z długami można skutecznie walczyć.

Delta Wise OU

DeltaWise musi pogodzić się z porażką i z faktem, że Klient, którego przed sądem reprezentowali prawnicy z Portalu Dłużnika, nie zapłaci wierzycielowi wtórnemu prawie 3000 zł. Wyrok wydany przez sąd jest jednoznaczny czyli oddalający powództwo w całości i obciążający powoda kosztami sądowymi i zastępstwa procesowego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Delta Wise