Nie jest tajemnicą, że prowadzący proces oddłużania specjaliście z Portalu Dłużnika mają szerokie horyzonty. Ale tym razem w dosłownym tego słowa znaczeniu, przyszło nam bronić naszego Klienta przed pozwem funduszu sekurytyzacyjnego. Spotkał się nasz horyzont z funduszem Horyzont, który domagał się od Pana Karola aż 70 000 zł.  Jak zawsze stawiając na szali dobro Klienta zabraliśmy się solidnie i profesjonalnie do pracy. Fundusz Horyzont nie udowodnił zasadności powództwa i sąd I instancji oddalił pozew w całości. 

Wierzyciel: Fundusz Horyzont
Wysokość długu: ok. 70.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Jak mogę nawiązać kontakt z Portalem Dłużnika?

Dłużniku! Kiedy odebrałeś wydany przez sąd nakaz zapłaty z powództwa funduszu sekurytyzacyjnego, firmy windykacyjnej, banku czy firmy pożyczkowej, nie ryzykuj działania na własną rękę lub co jeszcze gorsze, nie załamuj się rezygnując z podjęcia jakichkolwiek działań. Szukaj jak najszybciej pomocy w specjalizującej się w oddłużaniu kancelarii prawnej Portal Dłużnika.

Możesz nas znaleźć w internecie, gdzie prowadzimy stronę naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, jak i też na Facebooku. To właśnie tam znajdziesz wszelkie informacje jak się z nami skontaktować. Czy to poprzez formularz kontaktowy, wiadomość, e-mail lub telefon możesz bardzo sprawnie i szybko opowiedzieć o swoim problemie. My ze swojej strony możemy zapewnić, że nie pozostaniemy głusi i jak najszybciej odpowiemy na sygnał od Ciebie. Wiemy, że czas w oddłużaniu gra ogromną rolę, więc działamy szybko i z wysoką skutecznością.

Fundusz Horyzont

Jeśli jesteś jedną z osób, która została pozwana o zapłatę długu przez wierzyciela wtórnego tj. fundusz sekurytyzacyjny, czy firmę windykacyjną możesz skorzystać z pomocy prawników z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani w tej dziedzinie fachowcy. Poniżej kolejny wyrok oddalający, tym razem w sprawie z powództwa funduszu Horyzont.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Fundusz Horyzont