Dzisiaj przed Państwem sprawa naszej kolejnej Klientki, która nie miała pojęcia, że jej pożyczka zaciągnięta w instytucji pozabankowej została sprzedana na drodze cesji do funduszu Eques Debitum. Kiedy odebrała z sądu nakaz zapłaty wydany na rzecz funduszu sekurytyzacyjnego na szczęście nawiązała współpracę z naszą kancelarią. A nasi specjaliści w dokumentach z sądu znaleźli wszystko co było im potrzebne, aby wykazać że roszczenie nie przysługiwało, a sprawa nigdy nie powinna trafić do sądu. Można powiedzieć, że firma pożyczkowa sprzedając dług do Eques Debitum sprawiła naszej Klientce fantastyczny prezent. Sąd oddalając powództwo Eques Debitum w całości, tylko potwierdził nasze stanowisko, uwalniając naszą Klientkę od domniemanego długu.

Wierzyciel: Eques Debitum 2 FIZNFS
Wysokość długu: ok. 8.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Czy cesja wierzytelności to gwiazdka z nieba?

Bardzo często nasi Klienci, czy osoby będące zainteresowane współpracą z nasza Kancelarią patrzą na nas jak na wariatów, gdy zamiast łapać się za głowę szeroko się uśmiechamy. Tak się często dzieje, gdy blady ze strachu dłużnik przynosi do nas świeży nakaz zapłaty, a my szybko odkrywamy, że była cesja wierzytelności do podmiotu wtórnego, najczęściej funduszu sekurytyzacyjnego.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że w przypadku cesji można podnieść zdecydowanie więcej zarzutów do nakazu zapłaty. Zwiększa to szanse na wygraną w sądzie choć z uwagi na błędy popełniane w takich przypadkach. Nasz zdaniem, kierując się doświadczenie, aż 90% takich spraw można w sądzie wygrać.

Firma pożyczkowa sprzedała dług do Eques Debitum

W prezentowanej dziś sprawie firma pożyczkowa sprzedała dług do Eques Debitum. My wiemy jak to wykorzystać na korzyść naszych Klientów. I to właśnie zrobiliśmy w sprawie z powództwa Eques Debitum, dzięki czemu sąd oddalił powództwo w całości i uwolniliśmy naszą Klientką od długu sięgającego prawie 8000 zł. Poniże wyrok w tej sprawie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

dług do Eques Debitum