To właśnie w internecie Pani Bożena znalazła stronę naszej kancelarii oddłużeniowej. Czytając zamieszczane tam artykuły dowiedziała się, że są jednak kancelarie, które świadczą skuteczną pomoc w zadłużeniach. Po rozmowie telefonicznej doszliśmy do wniosku, że jak najbardziej możemy pomóc. Poddaliśmy dokładnej analizie przesłany do nas pozew wraz z załącznikami. Przedstawiliśmy jak widzimy dalszą współpracę. Pani Bożena zdecydowała się na współpracę z naszą kancelarią, przekazując pełnomocnictwo i podpisując umowę. Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty i obrona procesowa zaowocowały wydaniem przez sąd orzeczenia oddalającego roszczenie Money Man w całości.

Wierzyciel: ID Finance Poland Sp. z o.o.
Wysokość długu: ok. 5.200,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Jedna pożyczka w firmie pożyczkowej może dać początek spirali zadłużenia

Większość naszych Klientów wpada w długi z powodu niskich dochodów i niemożności właściwego zadbania o swoją rodzinę. Często jedna pożyczka w firmie pożyczkowej zaciągnięta na przykład na opłacenie rachunków, daje początek dużej spirali zadłużenia. Jednocześnie wielu dłużników nie szuka pomocy po rodzinie, czy znajomych, a ze swoimi problemami mierzy się samotnie, często zaciągając kolejne drogie zobowiązania. Bywa też, że spodziewają się dodatkowego zastrzyku gotówki i są pewni, że za te 30 dni spokojnie spłacą chwilówkę. Potem okazuje się, że pieniędzy nie ma wcale lub są, ale nie w takiej wysokości jakiej się spodziewali, co nie pozwala im na uregulowanie całego długu. Wtedy zaczyna się szukanie innych pożyczek i przedłużanie lub refinansowania już zaciągniętych. I nie trzeba być jasnowidzem, aby przewidzieć co się dalej stanie. Efekt śnieżnej kuli gotowy, z rosnącym w rekordowym tempie zadłużeniem. W takiej sytuacje zaostrza się proces windykacyjny i w końcu sprawy zaczynają trafiać do sądu.

Pomoc w zadłużeniach i wygrana z ID Finance

Nasza Klientka zapewne nie miałaby problemów ze spłatą pożyczki zaciągniętej w Money Man, gdyby nie zaczęła zaciągać następnych wysoko oprocentowanych pożyczek. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że Pani Bożena rolowała swoje długi dokonując przedłużeń i refinansowań na tej i innych pożyczkach. Skończyło się to katastrofą finansową i spływającymi pozwami. Na szczęście istnieje skuteczna pomoc w zadłużeniach. Pani Dorota trafiła do nas, a wynik tej współpracy pokazujemy poniżej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc w zadłużeniach