Sąd oddalił powództwo Kancelarii Medius

Czy każda sprawa związana z roszczeniem finansowym powinna znaleźć swój finał w sądzie? Oczywiście, że nie, choć wierzytelności wierzycieli wtórnych z reguły są wątpliwe i warto poddać je ocenie sądu. Wiele z tych podmiotów liczy na to, że pozwany przerażony odebranym nakazem zapłaty zapłaci lub dochodzoną należność wyegzekwuje komornik. Warto jednak tak jak zrobił to Pan Antoni, skorzystać z pomocy wyspecjalizowanej w oddłużaniu kancelarii prawnej. Nasi Mecenasi dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom, udowodnili bezzasadność roszczenia, w wyniku czego sąd oddalił powództwo Kancelarii Medius w całości.

Wierzyciel: Kancelaria Medius S.A.
Wysokość długu: ok. 4.800,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Sąd oddalił powództwo Kancelarii Medius w całości

Portal Dłużnika uchroni Cię przed uprawomocnieniem się nakazu zapłaty

Nie będziemy ukrywali, że nieustannie nas martwią statystyki mówiące o tym, że nieliczni dłużnicy bronią się przed nakazami zapłaty wydawanymi przez sądy. A jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie w oddłużaniu, warto to robić, ponieważ duża ilość tego typu spraw całkowicie upada w sądach lub roszczenia wierzycieli są znacznie ograniczane, dzięki merytorycznemu rozpatrzeniu sprawy przez sąd. Tylko podjęcie zdecydowanych kroków przez pozwanego i powierzenie swojej sprawy wyspecjalizowanej w oddłużaniu kancelarii prawnej da Państwu szansę na skuteczną obronę, jeżeli po analizie dokumentów okaże się, że dochodzone przez wierzyciela roszczenia jest mu nienależne. W pierwszej kolejności wniesiemy skuteczny sprzeciw, który spowoduje uchylenie tego tak groźnego dla pozwanego orzeczenia wydanego przez sąd. Wszyscy dłużnicy powinni mieć świadomość, że działania sądu polegające na wydaniu nakazu zapłaty, opierają się zazwyczaj na twierdzeniach tylko jednej strony. Tej, która wniosła do tegoż sądu pozew. Pozwany nie miał w tym momencie szansy na przedstawienie swojego stanowiska.

Pomoc specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, będzie w stanie zatrzymać bieg wydarzeń, prowadzący do egzekucji komorniczej na podstawie prawomocnego nakazu zapłaty.

Sąd oddalił powództwo Kancelarii Medius

Pan Antoni w chwili kiedy odebrał nakaz zapłaty z EPU, nie pozostawił sprawy swojemu biegowi, tylko zaczął szukać pomocy. Znalazł ją w internecie, trafiając na stronę naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Tam, czytając artykuły doszedł do wniosku, że może i jemu będziemy w stanie jej pomóc. Skontaktował się z nami i oto prezentujemy efekt naszej współpracy. Pozew Kancelaria Medius został przez sąd oddalony w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

sąd oddalił powództwo Kancelarii Medius