Kilka miesięcy temu Pan Tadeusz pojawił się w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, ściskając w ręku sporą kopertę. To w niej znajdowała się przyczyna jego problemów. Pozew Zaplo na około 4800 zł. Postanowiliśmy bez zbędnej zwłoki zobaczyć jakie niespodzianki skrywa. Nasz prawnik zapoznał się z pozwem, załącznikami i nakazem zapłaty i natychmiast przystąpił do działania. Sąd nakazał niewielką dopłatę do kwoty niespłaconego kapitału pożyczki i oddalił powództwo Zaplo w pozostałym zakresie. Koszty procesu zostały w całości przeniesione na powoda.

Wierzyciel: Zaplo Sp.z.o.o.
Wysokość długu: 4.800,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kapitału pożyczki i oddalenie powództwa w pozostałym zakresie

Koszty pożyczki są bardzo wysokie? Portal Dłużnika znajdzie na to sposób

W pożyczkach pozabankowych jedną wspólną cechą są wysokie koszty zaciąganych zobowiązań. Jest tak, że pożyczkobiorca płaci i płaci, a końca długu nie widać. Opinie, że podmioty tego typu obciążają swoje produkty wysokimi opłatami w związku z ponoszonym ryzykiem, w żaden sposób nie przemawiają do specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Stosowanie uczciwych praktyk na rynku finansowym, powinno obowiązywać wszystkie podmioty. Chociaż ciągle w tym sektorze dzieją się różne cuda wianki, jednak nie może być tak, że ktoś stoi ponad prawem.

Wszyscy Ci, którzy widzą, że ponoszone prze nich koszty obsługi zaciągniętego zobowiązania są wysokie, czy wręcz przekraczają często nawet kilkukrotnie kwotę udzielonej pożyczki, powinni zasięgnąć opinii specjalistów w oddłużaniu czy, aby na pewno jest tutaj wszystko w porządku. Działania oddłużeniowe prowadzone przez Portal Dłużnika umożliwiają skonsultowanie należności w/w. opłat i kiedy zajdzie potrzeba, służymy dłużnikowi  skuteczną pomocą w walce z nienależnymi wierzycielowi zawyżonymi kosztami pozaodsetkowymi.

Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 16.30. Skontaktujcie się z nami, a udzielimy profesjonalnej pomocy.

Pozew Zaplo i znów wygraliśmy w sądzie

W imieniu naszego Klienta wnieśliśmy sprzeciw i podnieśliśmy okoliczności przemawiające na korzyść pozwanego. Udało nam się przekonać sąd co do niezasadności roszczenia. Ten wydał korzystny wyrok dla Pana Teodora. Dopłata do kapitału i oddalenie w pozostałym zakresie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Zaplo