Dziś wygrana sprawa z Aasa Polska. Ale zanim sprawa trafiła do sądu Pani Bogna skorzystała z oferty firmy pożyczkowej Aasa. Niestety nie była w stanie spłacić jej w całości. Kiedy została pozwana przez Aasa wiedziała, że może się bronić. Zwróciła się o pomoc do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Po konsultacji z naszymi prawnikami dowiedziała się, że są bardzo duże szanse na oddalenie powództwa w sądzie. Udzieliła nam pełnomocnictwa, a my wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Pod siłą naszym argumentów sąd oddalił roszczenie. 

Wierzyciel: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 3.500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kiedy dzwoni windykator…

Kiedy twoja sytuacja finansowa się pogorszy i nie jesteś w stanie regulować zaciągniętego zobowiązania, wierzyciele na początku uruchamiają windykację telefoniczną. Nie ma znaczenia, czy zalegasz z płatnościami w banku, czy jakiejkolwiek firmie pożyczkowej. Na pierwszy plan wysuwa się „atak” telefoniczny, który jak wiedzą dłużnicy jest bardzo męczący i wykańczający psychicznie.

Tego typu działania prowadzą pracownicy działu windykacji. Są oni odpowiednio przeszkoleni, a ich zadanie polega na wyciągnięciu od windykowanego deklaracji, kiedy zostanie uregulowana zaległość. Nie interesuje ich, że może to czego się domagają jest firmie nienależne czy, że znalazłeś się w trudnej sytuacji i w tej chwili nie masz pieniędzy. Jest im zupełnie obojętna przyczyna z jakiego powodu dzieje się tak a nie inaczej. Najlepiej jakby wszystko zostało uregulowane dzisiaj, a najpóźniej jutro. Więc, kiedy nie masz nic sensownego do zaproponowania, wdawanie się w dyskusje z windykatorami telefonicznymi mija się zupełnie z celem. Musisz wiedzieć, że są to osoby bardzo dobrze przygotowane w wywieraniu skutecznej presji psychicznej na zadłużonym.

Dłużniku, co do zasady wcale nie musisz prowadzić rozmów z windykacją. Bo cóż one Ci dadzą, kiedy i tak nie masz pieniędzy na spłatę. A często Twoje słowa mogą zostać wykorzystane przeciwko Tobie w sądzie. Dlatego, zanim odbierzesz telefon od windykacji zastanów się, czy masz o czym rozmawiać. Czy ten dług jest im należny? Czy prowadząc uwłaczającą Ci rozmową nie uznasz długu, który nie istnieje?

Wygrana sprawa z Aasa Polska

Nasza Klientka nie prowadziła rozmów z windykacją, za to gdy sprawa trafiła do sądu podjęła obronę przed nienależnym roszczeniem firmy pożyczkowej. Dzięki temu dziś na naszym Portalu Dłużnika kolejna wygrana sprawa z Aasa Polska. Poniżej wyrok w tej sprawie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrana sprawa z Aasa Polska

Wygrana sprawa z Aasa Polska