mBank przegrywa w sądzie kolejną sprawę, tym razem o 15000 zł z kredytu firmowego. Najlepsze, że prowadzone przez kilka miesięcy negocjacje nie przyniosły oczekiwanego rezultatu więc, gdy nasza Klientka została pozwana uruchomiliśmy “plan B”. Sąd zajął stanowisko zgodne z naszym oddalając powództwo Banku w całości.

Wierzyciel: mBank S.A.
Wysokość długu: ok. 15.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Prawnicy z Portalu Dłużnika wiedzą, jak czytać umowy

To, że chcąc rozpocząć działalność na własną rękę decydujemy się na kredyt w banku jest bardzo powszechnym zjawiskiem. Inwestujemy pożyczone pieniądze, nawet nie myśląc o tym, że coś może pójść nie tak. Ale zawsze coś może skomplikować naszą sytuację finansową. Spłacaliśmy nasze zobowiązanie sumiennie i przyszedł ten moment, kiedy pojawiają się trudności. W tym momencie bardzo często wkraczają do działania nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika.

Dłużniku pamiętaj, to że Twoim wierzycielem jest bank, wcale nie oznacza, że wszystko jest OK. Jak mówi nasze doświadczenie w tego typu sprawach i tutaj w umowach znajduje się wiele zapisów, które można podważyć w sądzie. Nasi prawnicy znają doskonale te wszystkie kruczki. Analizując umowy potrafią dotrzeć do wszelkich niuansów, które mają decydujący wpływ na strategię działania. A ta ma kluczowe znaczenie dla naszych Klientów. Dzięki niej, nasi specjaliści w oddłużaniu mogą wygrywać sprawy przed sądami i uwalniać ich od długów.

mBank przegrywa w sądzie

Naszym prawnikom z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika nie trzeba powtarzać, że długi są wstydliwą sprawą i nie chcemy o nich mówić osobom postronnym. Dotyczy to także uchodzących w swoim środowisku za majętnych. A tak naprawdę tylko oni wiedzą jaka jest rzeczywistość. Musimy pamiętać, że problem sam nie zniknie. Trzeba mu pomóc. Poniżej kolejny wyrok oddalający. mBank przegrywa w sądzie kolejną sprawę!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

mBank przegrywa w sądzie