Jeżeli jest chociaż najmniejsza szansa należy się bronić. Jak pokazuje nasze doświadczenie w oddłużaniu, podjęcie walki w przeważającej większości przynosi oczekiwane rezultaty czyli wygraną. Oczywiście nie jest tak w 100% spraw, ale jeżeli jest szansa grzechem byłoby z niej nie skorzystać. W sprawie z powództwa ID Finance nasi prawnicy z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, zdążyli w ostatniej chwili ze złożeniem sprzeciwu od nakazu zapłaty. Pani Irena zwróciła się do nas o pomoc w ostatnim dniu, kiedy można było to uczynić. Na szczęście działanie pod presją nie jest nam obce. Zachowaliśmy profesjonalizm czego wynikiem jest wyrok, który zapadł. Ponownie pozew Money Man został oddalony.

Wierzyciel: ID Finance Poland Sp. z o.o.  
Wysokość długu: ok. 3.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczki online i Twoje dane osobowe

Pożyczki, które można zaciągnąć online, bez wychodzenia z domu o każdej porze dnia i nocy są przekleństwem dłużników. Bierze się je bez przedstawiania dokumentów. W zdecydowanej większości wystarczy dowód osobisty, poprawnie wypełniony wniosek i przelew weryfikacyjny. Jeżeli pojawią się jakieś wątpliwości zostaną one rozwiane przez przemiłą obsługę klienta. Łatwość złożenia wniosku to bardzo duże zagrożenie dla pożyczkobiorców. Zdecydowana większość naszych Klientów to właśnie ofiary tego typu pożyczek.

Z zobowiązaniami przez internet wiążą się jeszcze inne zagrożenia. Możemy paść ofiarą wyłudzenia, kradzieży danych osobowych. Otwiera to drzwi oszustom, którzy zaciągają pożyczki na nasze nazwisko, kupują na raty czy na przykład podpisują umowy z operatorami sieci komórkowych. Możliwości mają wiele, aby cudzym kosztem zdobywać pieniądze czy rzeczy materialne. Nigdy i nigdzie nie wysyłajmy zdjęć, skanów naszego dowodu osobistego. W ten sposób sami prosimy się o poważne kłopoty.

Pożyczki mogą też zaciągnąć osoby nieletnie, które nieświadomie mogą wpędzić swoich bliskich w nie lada kłopoty. Tego typu przypadki na szczęście nie zdarzają się często, ale jednak bywają. Dlatego Portal Dłużnika zwraca Państwa uwagę, aby w sposób szczególny uważać na dokumenty, które mogą posłużyć innym do zaciągania w naszym imieniu pożyczek w instytucjach pozabankowych

Ponownie pozew Money Man

Mimo, że Pani Irena długo zwlekała z podjęciem decyzji o szukaniu specjalistycznej pomocy, ważne jest, że w końcu ją znalazła w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Czas grał tutaj dużą rolę, ale zdążyliśmy jak zawsze ze wszystkim, nie zaniedbując przy tym niczego. Mamy na koncie kancelarii kolejną wygraną z ID Finance.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Ponownie pozew Money Man

Ponownie pozew Money Man