Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika polecają korzystać z pomocy prawnej. Kiedy nie wiesz jak poradzić sobie z zadłużeniem pamiętaj, że problemy same się nie rozwiążą a długi samo nie znikną. Nie czekaj, bo komornik zapuka do Twoich drzwi i będziesz spłacał coś co wcale nie powinno nawet trafić do sądu. Tak stało się w kolejnej sprawie z powództwa Profi Credit. Dzięki naszym staraniom sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 13.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nie czekaj, aż komornik zapuka do Twoich drzwi

W  kancelarii prawnej Portal Dłużnika, która specjalizuje się w oddłużaniu szukają pomocy osoby borykające się z problemami finansowymi. Czasami przychodzą do nas z jedną sprawą a bywa, że nawet z kilkudziesięcioma. Także nie należy do rzadkości, że stajemy się dla zadłużonego ostatnią deską ratunku, kiedy to inne kancelarie obiecywały cuda wianki, a wyszło z tego jedno wielkie nieporozumienie.

Długi są jedną z najbardziej wyniszczających sytuacji, które mogą spotkać nas w życiu. Doprowadzają do największych ludzkich tragedii. Dlatego najlepiej, kiedy tym problemem zajmą się specjaliści w dziedzinie oddłużania. Tacy właśnie pracują  w naszym zespole.

Jak wielokrotnie podkreślamy, zawsze zanim podejmiemy współpracę, musimy bardzo dokładnie zapoznać się z problemem. Nigdy nie działamy po omacku i nie obiecujemy cudów. Stawiamy na rzetelną analizę dokumentów i przedstawiamy realną szansę na oddłużenie. Często właśnie po zapoznaniu się z dokumentami okazuje się, że bardzo duża część pożyczek jest już spłacona przedłużeniami / refinansowaniami, a w innych naliczone opłaty dodatkowe są zdecydowanie zawyżone. Wyjaśniamy, że nasi specjaliści mogą podjąć się poprowadzenia procesu oddłużeniowego i przedstawiamy najlepszy naszym zdaniem plan działania. Kiedy dłużnik podejmie decyzję o współpracy, prosimy o udzielenie pełnomocnictw i podpisanie umowy. Wtedy zostaje naszym Klientem, a mecenasi  mogą już zgodnie z prawem reprezentować go w negocjacjach z wierzycielami, czy w trakcie obrony procesowej.

Mądre planowanie jest podstawą wielu działań w tym też procesu oddłużania. Chaos i impulsywne działanie nie może doprowadzić do niczego dobrego.

Profi Credit Polska S.A.

Dzisiaj przedstawiamy kolejną z wygranych spraw. Sąd, pod siłą naszych argumentów, oddalił roszczenie Profi Credit. Wygrywamy w Sądzie I instancji i mamy nadzieję, że zakończy to sprawę nieistniejącego długu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

komornik

komornik