Często pokazujemy Państwu w artykułach na stronie naszej Kancelarii, że roszczenia dochodzone przez wierzycieli bywają wątpliwe. Ale, aby nasi prawnicy mogli to jednoznacznie stwierdzić, muszą bardzo dokładnie zapoznać się z dokumentami w sprawie. Dziś kolejna pożyczka Profi Credit w sądzie. Nasi specjaliści w oddłużaniu w pierwszej kolejności musieli zapoznać się z pozwem wniesionym do sądu przez wierzyciela, załącznikami do pozwu, nakazem zapłaty wydanym w postępowaniu nakazowym z weksla, umową pożyczki i potwierdzeniami dokonanych płatności. Kiedy mieliśmy już komplet potrzebnych dokumentów, przystąpiliśmy do pracy. Szybko zorientowaliśmy się, że kwota dochodzona nakazem jest nienależna. Jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, adwokaci z Kancelarii Prawnej Exire, ponownie mieli rację. Sąd w pełni podzielił nasze argumenty, oddalając w całości roszczenie Profi Credit, obciążając powoda kosztami procesu.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 4.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Dłużnikiem może zostać każdy z nas

Dłużnikiem może zostać każdy z nas na każdym etapie swojego życia. Przecież kiedyś dłużnik też był wolnym człowiekiem. Nie urodził się z długami.  Żył spokojnie, nie zaprzątał sobie głowy niepotrzebnymi sprawami. Wystarczyło kilka nie do końca przemyślanych decyzji lub nieprzewidzianych sytuacji życiowych (np. utrata pracy, choroba) i jego do tej pory poukładane życie zaczęło się zmieniać. Długi piętrzyły się i powoli zaczynały Go przygniatać. Stały się kamieniem u szyi, który nie pozwalał normalnie funkcjonować, pracować, żyć. Idąc do pracy myśli tylko o tym, że zarabia aby spłacać wierzycieli, że musi sobie wszystkiego odmawiać, że jego rodzina żyje w biedzie a dzieci często nie dojadają. Ma lepsze i gorsze dni, ale jego życie to permanentny strach przed windykacją, telefonami, listami, pukaniem do drzwi. Przed tym co będzie juto, za tydzień, za kilka miesięcy. W końcu zdaje sobie sprawę, że już tak dłużej nie da się żyć i postanawia poszukać pomocy. Znajduje ją w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, specjalizującej się w oddłużaniu.

Pożyczka Profi Credit w sądzie

Za nami wygrana sprawa z Profi Credit i kolejna zadowolona Klientka. Ponownie specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika udowadniają, że nie można się poddawać, że trzeba walczyć o swoje sprawy. Bierność nie przynosi niczego dobrego, a wręcz przeciwnie, ściąga kłopoty, którym przecież możemy zaradzić.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka Profi Credit w sądzie

Pożyczka Profi Credit w sądzie