Dłużnicy czytający dzisiejszy artykuł, powinni w końcu zdać sobie sprawę, że roszczenia parabanków nie zawsze są zasadne i że szybka pożyczka w instytucji pozabankowego to niemal pewne kłopoty. Często udostępniana przez pożyczkodawców gotówka, jest niewspółmierna do wymaganej do spłaty kwoty. Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę z tego, że w wielu przypadkach koszty takich pożyczek są porażające. Dziś jedna z takich spraw, na szczęście wygrana w sądzie.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 9000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka pożyczka w instytucji pozabankowej to najczęściej kłopoty na dłużej

Bardzo łatwo jest sięgnąć po pożyczkę, ale niestety trudniej jest ją spłacić. Szczególnie, kiedy na drodze do płynnego regulowania należności pojawiła się przeszkoda w postaci innego ważnego nieplanowanego wydatku lub przeliczyliśmy swoje możliwości finansowe. Wielu z pożyczkodawców, udzielając pożyczki zapewnia, że jeżeli pojawi się problem z jego terminowa spłatą mamy się z nim skontaktować i da nam możliwość osiągnięcia porozumienia co do spłaty. Jedną z możliwości może być na przykład zawieszenie płatności rat. Jakże wielu konsumentów spotyka rozczarowanie, kiedy chcą skorzystać z tej opcji. Dostają kategoryczną odmowę bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Proszą też o chociaż chwilowe zmniejszenie wysokości płaconych rat, motywując to przejściowymi trudnościami finansowymi. Niestety i tutaj nie spotykają się ze zrozumieniem wierzyciela.

Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika nie są w stanie zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Przecież dłużnik nie zataja swojej aktualnej sytuacji finansowej, nie chce w żaden sposób zachować się nieuczciwie wobec wierzyciela, ani uchylać się od płatności, a każda jego prośba o zrozumienie spotyka się z kategoryczną odmową. Powoduje to nawarstwianie się problemów i w konsekwencji zaniechanie spłacania pożyczki. Wierzyciel woli prowadzić intensywną windykację, dzwonić, słać pisma, nasyłać windykatorów terenowych i naliczać karne odsetki. Zapewne liczy, że ten w końcu się podda wywieranej na nim presji i zacznie spłacać to czego on żąda.

Sprawa z Profi Credit

Nasza kancelaria oddłużeniowa Portal Dłużnika podejmuje się wszystkich spraw związanych z długami. Nie tylko tych jednoznacznych, ale także trudnych i zawiłych. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy, nie czekajcie i zwróćcie się o nią do nas tak jak zrobiła to Pani Ewa. Teraz może powiedzieć, że była to wyjątkowo dobra decyzja.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

pożyczka w instytucji pozabankowej

pożyczka w instytucji pozabankowej