Dziś na łamach naszego Portalu Dłużnika kolejna wygrana z Profi Credit. Dzięki pomocy męża, Pani Irena znalazła kontakt do naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika i mogliśmy zająć się jej oddłużaniem. Natychmiastowe działanie spowodował nakaz zapłaty wydany przez sąd na rzecz Profi Credit. Wdaliśmy się w spór i sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 3.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Podatek od pożyczki

Bywa, że dłużnicy w trakcie prowadzenia windykacji straszeni są przez wierzycieli, że jeżeli nie zapłacą żądanej kwoty, zostaną zgłoszeni do Urzędu Skarbowego i będą musieli zapłacić podatek. Większych bredni nie słyszeliśmy, ale niestety takie informacje dostają nasi Klienci. Windykacja ima się wszelkich sposobów, żeby zastraszyć zadłużonego. Ten, mając już dosyć problemów z długami, nie chce mieć jeszcze dodatkowych ze skarbówką i bywa, że ulega tej presji. Chcemy położyć kres tym manipulacjom. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że wzięcie pożyczki w banku lub instytucji pozabankowej, nie nakłada na nas żadnych obowiązków podatkowych. Prosimy zapamiętać to raz na zawsze i nie pozwalać wmawiać sobie głupot!

Są jednak zobowiązania finansowe, od których będziemy zobowiązani odprowadzić podatek, ale nie mają one nic wspólnego z kredytami czy pożyczkami udzielanymi przez instytucje finansowe. Do uiszczenia tego typu opłat, będziemy zobligowani pożyczając pieniądze od znajomych i rodziny. Jest to PCC czyli podatek od czynności cywilno prawnych wynoszący 2% od kwoty ty zadłużenia lub 20% w sytuacji kiedy nie zgłosimy dokonania tej czynności do Urzędu Skarbowego w terminie 14 dni,. Nie będziemy się rozpisywali ale i tutaj są określone limity, które zwalniają nas z opłaty.

Portal Dłużnika wygrywa z Profi Credit w sądzie

Przed Państwem kolejna sprawa z parabankiem, która zakończyła się dla naszej Klientki pełnym sukcesem. Sąd oddalił powództwo, obciążając Profi Credit kosztami postępowania sądowego. Dług na prawie 3000 zł przestał istnieć.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kolejna wygrana z Profi Credit

Kolejna wygrana z Profi Credit