Kierując się rozsądkiem zaciągając kredyty, czy pożyczki będziemy w stanie uniknąć nadmiernego zadłużenia. Wielu z nas zapomina, że zakupy na raty to również kredyt, który obciąża nasz domowy budżet. Aby nie wpaść w pułapkę zadłużenia, powinniśmy z ołówkiem w ręku oszacować, czy będziemy w stanie spłacić nowe zobowiązanie. Pan Bogdan nie przemyślał do końca swojej decyzji o zaciągnięciu kolejnego zobowiązania. Kiedy odebrał nakaz zapłaty z powództwa Banku, postanowił zasięgnąć porady specjalistów z Portalu Dłużnika. Sprawa zakończyła się wygrana z Santander Consumer Bank.

Wierzyciel: Santander Consumer Bank S.A.
Wysokość długu: ok. 8000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pieniądz jest dobrym sługą, ale złym panem

Wiele jest złotych myśli związanych z pieniędzmi. Pieniądze otaczają nas zewsząd. To przecież nie są tylko kolorowe papierki, czy monety. To także są samochody, które mijają nas na drodze, rzeczy w witrynie sklepowej czy fotel, w którym relaksujemy się w domu. Przed pieniądzem nie jesteśmy w stanie uciec. Rzeczywiście można powiedzieć, że pieniądz rządzi światem. Jest on źródłem rozwoju, postępu, szczęścia, dobrobytu, ale też wielu ludzkich tragedii. Specjaliści z Portalu Dłużnika mogą wiele na ten temat powiedzieć. Sedno tkwi w tym jak nim dysponujemy. Najważniejsze jest, aby zachować równowagę i pamiętać, że powinien być narzędziem w naszym ręku i to my mamy nim rządzić a nie odwrotnie. Wszystko będzie dobrze dopóki to my będziemy mieli nad nim kontrolę. Kiedy role się zamienią stanie się bezwzględnym oprawcą.

Wygrana z Santander Consumer Bank

Potwierdzamy te słowa. W sądzie można wygrać z bankiem, ale potrzebne są twarde argumenty i trzeba wiedzieć jak je umiejętnie wykorzystać. A to już jest wyższa szkoła jazdy i nie każda kancelaria prawne jest w stanie to zrobić. Portal Dłużnika specjalizuje się w oddłużaniu i żaden spór o dług nie jest nam obcy. Podejmujemy się wyzwań i walczymy do końca dla naszych Klientów. Dzisiaj wygrana z Santander Consumer Bank, który domagał się od Pana Bogdana 8000 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrana z Santander Consumer Bank

Wygrana z Santander Consumer Bank