Chcesz wygrać w sądzie z firmą pożyczkową? Jedno jest pewne, jeżeli firma pożyczkowa wie, że za dłużnikiem stoi kancelaria prawna, nie czuje się już tak pewnie. Dlatego tak ważne dla pozwanego jest przekazanie swojej sprawy specjalistom w oddłużaniu. Jako pełnomocnicy zajmiemy się kompleksowo sprawą, zadbamy o każdy szczegół, aby móc zapewnić jak najkorzystniejsze rozstrzygnięcie. Tym razem nasza Klientka została w pełni usatysfakcjonowana. Dzięki pracy naszych adwokatów uwolniliśmy ją od długu sięgającego prawie 8000 zł.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 8000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzenie i oddalenie powództwa w pozostałym zakresie

Portal Dłużnika to profesjonalna pomoc prawna w oddłużaniu

Jeżeli masz kłopoty z wierzycielem, czy zostałeś pozwany najwyższy czas, aby poszukać profesjonalnej pomocy prawnej. Nie ma co tracić czasu na amatorskie boksowanie się z przepisami prawa. Nie zda się to na nic. Miejmy świadomość, że po drugiej stronie barykady stoi wierzyciel uzbrojony w zawodowego adwokata, który będzie bronił jego interesów. Więc jaką mamy szansę? Praktycznie niewielką.

Oczywiście, zdarzają się przypadki, że dłużnik broni się sam z sukcesem. Przy życzliwym podejściu ze strony sędziego i szczęściu, może mu się to udać. Ale musimy zaznaczyć , że są to marginalne przypadki. Przeważnie sprawa kończy się zasądzeniem roszczenia na korzyść pozywającego bowiem sąd co do zasady powinien pozostawać bezstronny i nie może bronić racji jednej ze stron np. pozwanego. Swoje słowa popieramy faktami. Często zgłaszają się do naszej kancelarii oddłużeniowej przegrani z prośbą o pomoc we wniesieniu apelacji, ponieważ „bawiąc” się w prawników położyli sprawę, która wydawała się im oczywista. Takie właśnie sytuacje uświadamiają zadłużonym, jak ważna jest profesjonalna pomoc prawna w sporach przed sądem. A bywa i tak, że nawet nie dochodzi do merytorycznego rozpatrzenia sprawy, przez uchybienie terminom na wniesienie sprzeciwu czy zarzutów od nakazu zapłaty.

Powierzając prawnikom z Portalu Dłużnika prowadzenie swoich spraw, zyskujecie Państwo pewność, że zajmą się nimi specjaliści, którzy posiadają szeroką wiedzę i umiejętności wypracowane przez lata. Nie wystarczy tylko wiedza książkowa.

Chcesz wygrać w sądzie z firmą pożyczkową?

Kolejna sprawa z powództwa Profi Credit, którą prawnicy z Portalu Dłużnika doprowadzili do szczęśliwego zakończenia. Nasza Klientka, dzięki profesjonalnej pomocy prawnej została uwolniona od długu. Skończył się strach przed windykacją i komornikiem a życie nabrało innych barw.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wygrać w sądzie z firmą pożyczkową

wygrać w sądzie z firmą pożyczkową