Eques Debitum FIZ NFS to jeden z wielu funduszy sekurytyzacyjnych działających na naszym rynku. Jego domeną jest skupowanie długów od pierwotnych wierzycieli. Nie inaczej było w przypadku naszej Klientki, która odebrała od wierzyciela wtórnego nakaz zapłaty na ok. 3000 zł. Po pierwszym szoku postanowiła działać i przekazać sprawę specjalistom w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Kolejny raz udowadniamy, że trzeba się bronić przed pozwami. Nasze działania doprowadziły do oddalenia przez sąd powództwa w całości.

Wierzyciel: Eques Debitum FIZ NFS
Wysokość długu: ok. 3000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty to dopiero początek drogi, ale…

Nakaz zapłaty to początek drogi do wychodzenia z długów, ale pod warunkiem, że nie schowasz głowy w piasek, tylko podejmiesz walkę. W naszej wieloletniej działalności oddłużeniowej widzieliśmy już wiele cudów. Musimy nieskromnie przyznać, że tym „cudom” zdecydowanie pomogliśmy zaistnieć. Ale nie zrobilibyśmy nic, gdyby dłużnicy nie zwracali się do nas po pomoc. Tylko wtedy możemy podjąć odpowiednie działania i tam gdzie jest to możliwe podjąć skuteczną obronę.

Musimy zdecydowanie podkreślić, że to dłużnik inicjuje swój proces oddłużania. To on kieruje swoje kroki do wyspecjalizowanej w oddłużaniu Kancelarii Exire w Łodzi, która dzięki prowadzonym sprawom, udowadnia każdego dnia swoją skuteczność. Dlatego zawsze po otrzymaniu nakazu zapłaty należy zwrócić się o pomoc do specjalistów. Nie należy się poddawać. W zasadzie gdy nakaz zapłaty jest już w posiadaniu dłużnika można tylko zyskać.

Adwokat z głową na karku  

Jest powiedzenie, że adwokat niech ma głowę, a koń nogi. I właśnie o to chodzi w naszej pracy oddłużeniowej. Nasze głowy są gotowe na Państwa sprawy. Dzisiaj prezentujemy kolejny przykład, że warto z pomocą prawników z Portalu Dłużnika bronić się przed pozwami funduszy sekurytyzacyjnych. Gdy Pani Sylwia została pozwana, po pierwszym szoku zaczęła szukać rozwiązania. Tak trafiła na stronę naszej kancelarii Portal Dłużnika. Kiedy zadzwoniła, targały nią wątpliwości: „Czy mogę się bronić przed tym roszczeniem? Czy w ogóle jest jakaś szansa pomocy? Czy podadzą mnie do komornika?”

Zapewne tak skończyłaby się ta historia, gdyby kobieta nie skontaktowała się wcześniej z naszymi prawniczymi głowami.

Wygrywamy w sądzie z Eques Debitum FIZ NFS

Nigdy nie chowajcie nakazów zapłaty do szuflady. To jest najgorsza rzecz jaka możecie zrobić. Ponownie udowadniamy, że podejmując się obrony przed roszczeniem można wiele wygrać. W sprawie naszej Klientki sąd oddalił powództwo w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Eques Debitum FIZ

Eques Debitum FIZ