Nakaz KIM Finance

Nakaz KIM Finance i sprawa w sądzie

Jak powiedział Harry Kemelman: „Najtrudniej dźwigać pusty portfel.” Przekonał się o tym na własnej skórze Pan Jan, kiedy jego zadłużenie wymknęło się spod kontroli. W końcu otrzymał nakaz KIM Finance. Powód domagał się zwrotu 4000 zł. Włączyliśmy się do sprawy i oczywiście wygraliśmy. Od początku staliśmy na stanowisku, że roszczenie było bezzasadne.

Wierzyciel: KIM Finance Spółka z o.o.
Wysokość długu: ok. 4000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka przez Internet

Prosty, intuicyjnie skonstruowany formularz, skutecznie prowadzi klienta do sfinalizowania umowy i zasilenia konta. Szybkość, elastyczność i wygoda. To tylko kilka określeń na bardzo popularne ostatnio pożyczki przez Internet. Siedząc wygodnie w swoim ulubionym fotelu, popijając kawę czy herbatę można w parę chwile otrzymać pieniądze na wskazany rachunek bankowy. Nic dodać, nic ująć, pełen luksus. Tylko co potem, kiedy przychodzi czas na spłatę? Ano właśnie, różnie z tym bywa. Jedni spokojnie spłacają swoje zobowiązanie a inni, a tych jest zdecydowana większość, nie mający tyle szczęścia, korzystają z tak zwanej pożyczki refinansującej i zaczynają się jeszcze bardziej zapętlać w długach.

Emocje nie mogą wpływać na twoje decyzje finansowe

Pan Jan zdecydował się na pożyczkę pod wpływem emocji. Był wściekły na szefa, że nie dostał obiecanej podwyżki i postanowił zrekompensować sobie to w inny sposób. Miał zaplanowany wyjazd ze znajomymi. Nie mógł odmówić sobie tej przyjemności i pomyślał: „Jakoś dam radę.” Okazało się, że z tym „jakoś” nie było wcale tak prosto. Najnormalniej w świecie brakowało tych kilku tysięcy, na które opiewała pożyczka. Zaczęło się rolowanie długu, poprzez wielokrotne refinansowania, a i po drodze „wpadło” jeszcze kilka innych chwilówek.

Im szybciej przestaniesz się zapożyczać tym szybciej wyjdziesz z długów

Nasz nowy Klient może powiedzieć, że znalazł się w komfortowej sytuacji. Nawiązał współpracę Portalem Dłużnika co jest jednoznaczne ze specjalistyczną pomocą w oddłużaniu. Powiedział też stop, zanim zdążył zakopać się na całego w pętli pożyczkowej. W porę się ocknął i zrozumiał do czego to może doprowadzić. Jednocześnie od razu podjął decyzję o przekazaniu swoich kilku spraw tym, którzy się na tym znają czyli prawnikom z Kancelarii Exire.

Nakaz KIM Finance

Nakaz KIM Finance podziałał na naszego Klienta jak kubeł zimnej wody. Sprzeciw od nakazu zapłaty a następnie poparta trafnymi argumentami obrona procesowa przyniosła efekt na jaki liczyliśmy. Powództwo zostało oddalone w całości!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz KIM Finance

Nakaz KIM Finance