Kancelaria Prawna Exire vs RRM Limited, czyli jak walczyliśmy z RRM Limited w Sądzie Okręgowym skarżąc wyrok wydany przez sąd I instancji, który nakazywał naszej Klientce zapłacić powodowi ok. 5800 zł plus koszty procesu. Nie zgodziliśmy się z tym orzeczeniem i podjęliśmy dalszą walkę, która zakończyła się uwzględnieniem naszej apelacji, czyli mówiąc krótko wygraliśmy cały proces.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 5.800,00 zł
Zadanie: Apelacja od wyroku sądu I instancji
Uzyskany efekt: Uwzględnienie apelacji w całości

Apelacja tylko w uzasadnionych przypadkach

Apelacja jest podstawowym środkiem odwoławczym, z którego korzystamy w chwili kiedy zapada wyrok niekorzystny dla naszego Klienta. Musimy zaznaczyć, że nie zawsze wniesienie apelacji ma sens. Zapoznając się z uzasadnieniem wyroku, o co zawsze wnosimy, możemy dojść do wniosku, że wszystkie fakty jednak przemawiają na niekorzyść pozwanego i wydane przez sąd orzeczenie jest jak najbardziej zasadne. Wtedy musimy pogodzić się z porażką i zakończyć sprawę. Przecież odwołanie od wyroku wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów przez pozwanego, a w przypadku przegranej – także kosztami zastępstwa w II instancji. A nam przecież nie chodzi o to, aby dłużnika narażać na niepotrzebne wydatki. Naszym celem jest minimalizowanie zadłużenia a nie powiększanie go. Więc zawsze przed zaskarżeniem wyroku Sądffffu I instancji, bardzo dokładnie analizujemy wszystkie za i przeciw, aby nie podejmować błędnych decyzji.

Refinansowania pożyczki

Kiedy Pani Cecylia ponad rok temu skontaktował się z naszą kancelarią oddłużeniową, miała już w swoich rękach nakaz zapłaty od RRM Limited. Wiedziała, że nie spłaciła chwilówki ale… ”Refinansowałam ją wielokrotnie bo nie miałam pieniędzy na jednorazową spłatę całości.”

No właśnie i to słowo, które padło z ust kobiety od razu spowodowało, że poczuliśmy się spokojniej. Już udawało się nam wcześniej udowadniać przed sądem niezasadność pobierania tego typu opłat. Teraz pozostało umówić się na konsultacje prawną i poddać dokładnej analizie wszystkie dostępne w sprawie dokumenty i dowody wpłat. Kiedy przedstawiliśmy plan działania pani Cecylia bez wahania przekazała nam pełnomocnictwo czym potwierdziła zaufanie, którym obdarzyła naszych specjalistów. Podjęliśmy się prowadzenia sprawy.

Kancelaria Prawna Exire vs RRM Limited

Kancelaria Prawna Exire vs RRM Limited. Do przerwy 0:1. Ale nasza kancelaria oddłużeniowa nie mogła pogodzić się z wyrokiem zasądzającym na rzecz RRM Limited, który zapadł w Sądzie Rejonowym. Po zapoznaniu się z uzasadnieniem wyroku, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że nie jest to słuszne rozstrzygnięcie w I instancji. Uspokoiliśmy naszą Klientkę i poinformowaliśmy ją, że będziemy wnosić apelację. Finalnie sprawa zakończyła się tak jak powinna czyli oddaleniem powództwa i zasądzeniem od powoda kosztów procesu i apelacji. Pokazujemy, że warto walczyć o swoje racje do końca.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 530 182 192
Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kancelaria Prawna Exire vs RRM Limited

Kancelaria Prawna Exire vs RRM Limited