Po raz kolejny prawnikom z naszej kancelarii oddłużeniowej przyszło się zmierzyć z pozwem banku i nakazem zapłaty na łączną kwotę ok. 9000 zł. Nie raz już udowadnialiśmy, że nie można składać broni tylko dlatego, że pozywa bank. Są to oczywiście trudniejsze sprawy niż w przypadku firm pożyczkowych, ale jak można przekonać się czytając poniższy wyrok sądu, często nie są beznadziejne. Wygrywamy dla naszego Klienta proces z bankiem, powództwo Euro Banku oddalone w całości!

Wierzyciel: Euro Bank S.A.
Wysokość długu: ok. 9000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo Euro Banku oddalone w całości

Pozew o zapłatę

Niespłacone długi mogą o sobie przypomnieć, kiedy niespodziewanie odbierzemy z sądu przesyłkę, a w niej pozew wraz z nakazem zapłaty. Może on zostać wydany na posiedzeniu niejawnym przez sąd rejonowy lub Sąd Rejonowy Lublin- Zachód w Lublinie VI Wydział Cywilny (znany jako E-sąd lub EPU). Najczęściej jest to nakaz wydany w postępowaniu upominawczym, od którego przysługuje sprzeciw w terminie 14 dni. Może jednak być to też nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym. Wtedy szybko trzeba wnieść zarzuty i wniosek o zawieszenie wykonalności nakazu zapłaty. Niewykonanie tych czynności najczęściej prowadzi dłużnika do rychłego spotkania z komornikiem sądowym, co równie szybko prowadzi do “zawalenia się” sytuacji życiowej i finansowej. A przed tym właśnie chcemy chronić naszych Klientów.

Bezzasadność roszczenia, błędy w pozwach

Zapewne nie inaczej byłoby i w tej sprawie, gdyby Pan Robert nie skorzystał z naszej pomocy. Jego przeciwnikiem okazał się bank, który uzyskał już nakaz zapłaty. Mężczyzna wahał się czy podjąć walkę z takim przeciwnikiem. Zdopingowany przez rodzinę zaczął szukać informacji na temat sprawdzonych kancelarii oddłużeniowych. I tak trafił na naszą stronę Portal Dłużnika. Kiedy przeanalizowaliśmy dokumenty, mogliśmy zaproponować rozwiązanie.

Od kilkunastu lat służymy Państwu profesjonalną pomocą w oddłużaniu. Jeżeli jest szansa na oddalenie powództwa, ugodę lub ograniczenie dochodzonej pozwem kwoty, udzielimy rzetelnej odpowiedzi, wskazując jednocześnie kierunek działania. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc zadłużonym i zaufanie naszych Klientów.

Powództwo Euro Banku oddalone w całości

Czy roszczenie banku zawsze jest zasadne? Czy bank zawsze ma rację i nigdy się nie myli? Udowodniliśmy w sądzie, że tak nie jest. Powództwo Euro Banku oddalone w całości. Misją Kancelarii Exire / Portalu Dłużnika jest pomoc w oddłużaniu i budowanie świadomości, że przed wieloma roszczeniami można się skutecznie bronić! Bardzo często jedynym słusznym kierunkiem  jest wybranie drogi sądowej. Nie obawiajmy się Sądu, ponieważ jest on w większości przypadków właśnie tą instytucją, która może rozstrzygnąć spór i wydać sprawiedliwy wyrok.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 530 182 192
Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Powództwo Euro Banku oddalone

Powództwo Euro Banku oddalone