Dziś oddłużanie na przykładzie Mispra Capital, czyli historia o tym jak wierzyciel wtórny uzyskał nakaz zapłaty w sądzie, a my obroniliśmy Klienta przed tymi roszczeniami. Nie zawiedliśmy pokładanych w nas nadziei. Sprawa zakończyła się oddaleniem powództwa w całości.

Wierzyciel: Mispra Capital Sp. z o.o.
Wysokość długu: ok. 2500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalenie powództwa w całości

Konto w EPU pozwala dłużnikowi na bieżąco śledzić sprawy

„Nawet nie dostałem informacji, że ktoś nabył mój dług. Mam założone konto w EPU i tam śledzę wszystkie moje sprawy. Kiedy pojawił się pozew od Mispra Capital, dopiero czytając akta zorientowałem się, od jakiej chwilówki kupili moje zobowiązanie. Zdziwienie było ogromne, kiedy zobaczyłem jakiej kwoty się ode mnie domagają. Dlaczego? Ano dlatego, że gdy jeszcze raz przeliczyłem bardzo dokładnie wpłaty jakich dokonałem okazało się, że pożyczka została praktycznie spłacona. Postanowiłem ponownie skorzystać z pomocy prawnej Kancelarii Exire.”

Nie ma dnia, żeby nie kontaktowały się z naszą Kancelarią osoby, które mają kłopoty z wierzycielami wtórnymi. Czyli takimi, którzy nabyli wierzytelność od pierwotnego wierzyciela. Zasadniczy problem polega na tym, że żądana pozwem kwota ma się nijak do zobowiązania zaciągniętego w firmie pożyczkowej lub zostało już wcześniej spłacone. I tak właśnie było w przypadku naszego Klienta.

Polecamy wszystkim zadłużonym założenie konta w EPU. To tam najczęściej składane są pozwy o wydanie nakazu zapłaty. Wierzyciele bardzo chętnie korzystają z tej opcji, ponieważ procedura jest o wiele prostsza niż w sądzie rejonowym.

Kancelaria Exire skutecznie oddłuża

Umówiliśmy się na konsultacje prawną, na którą nasz Klient przyszedł dobrze przygotowany, ponieważ już wcześniej prowadziliśmy z sukcesem kilka jego spraw. Po przeanalizowaniu dokumentów bezsprzecznie stwierdziliśmy, że kwota dochodzona przez Mispra Capital jest bezzasadna. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa od razu zabraliśmy się do pracy. W pierwszej kolejności wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, a następnie podjęliśmy się obrony procesowej w Sądzie Rejonowym. Wdaliśmy się w spór i …

Oddłużanie na przykładzie Mispra Capital

Sąd nie miał innego wyjścia jak przyznać nam rację i oddalić powództwo w całości i oczywiście kosztami procesu obciążyć Mispra Capital. Mamy satysfakcję, że po raz kolejny mogliśmy pomóc naszemu Klientowi, który może odetchnąć z ulgą i nie bać się komornika. Jego wdzięczność jest dla nas bezcenna.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 530 182 192
Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie na przykładzie Mispra Capital

Oddłużanie na przykładzie Mispra Capital