Ultimo Portfolio Investment to spółka skupująca wierzytelności. Bardzo szybko występuje do sądu z pozwem. Gdy jeden z naszych Klientów otrzymał nakaz zapłaty zajęliśmy się sprawą i znów wygraliśmy. Poniższa sprawa w sposób jednoznaczny pokazuje jak wyjść z długów i jak bronić się w sądzie. Powództwo sąd oddalił w całości.

Wierzyciel: Ultimo Portfolio Investment
Wysokość długu: ok. 2.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pozew Ultimo Portfolio Investment impulsem do działania

Dzisiejsza historia zapewne nie różni się od wielu innych opisywanych na stronie naszej kancelarii. Do rąk naszego Klienta trafił nakaz zapłaty. Bardzo często to właśnie nakaz zapłaty doręczony z sądu motywuje dłużników do dalszego działania. Emocje, które wtedy się pojawiają są różne: od apatii, lęku, załamania, bezsilności po złość i gniew. Niestety są też takie osoby, które czują się bezradne, poddają się i nie podejmują żadnych działań. Jest to najgorszy z możliwych scenariuszy, prowadzący prosto do egzekucji komorniczej i jeszcze większych kosztów związanych ze spłatą zobowiązania. Będziemy ciągle powtarzali! Zawsze należy się bronić, ponieważ w wielu przypadkach sprawy związane z długami są do wygrania. Nakaz zapłaty nie oznacza wyroku tylko powinien być motywacją i wskazówką jak wyjść z długów. Tak stało się w przypadku Pana Mateusza, który postanowił bronić się przed nakazem Ultimo Portfolio Investment z pomocą prawników z naszej kancelarii wyspecjalizowanej w oddłużaniu.

Udzielamy rad

Po telefonie od Pana Mateusza, umówiliśmy się na spotkanie. Przed każdym podpisaniem umowy, musimy zapoznać się z historią naszego Klienta. Trzeba też na spokojnie porozmawiać o całym procesie czy o współpracy przy oddłużaniu. Podczas konsultacji prawnej, mówimy też o działaniach firm windykacyjnych. Nie wiedzą oni, że to co robią niektóre firmy, jest niezgodne z prawem. W związku z tym, krok po kroku informujemy co nasi Klienci mogą robić, a czego absolutnie nie powinni, aby nie dostarczyć powodowi dodatkowych argumentów, które mogłyby zostać wykorzystane w sądzie na niekorzyść dłużnika.

Wygrana w Sądzie z Ultimo Portfolio Investment

Po podpisaniu umowy i udzieleniu pełnomocnictwa, natychmiast wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Sprawa zakończyła się całkowitym oddaleniem powództwa przez sąd.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 530 182 192
Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Jak wyjść z długów

Jak wyjść z długów