Oddalenie apelacji Finansec

Oddalenie apelacji Finansec

Finansec dla niewtajemniczonych to nic innego jak platforma pożyczkowa Pożyczkodaj lub jeszcze inaczej Pożyczkonet. To tam Pan Rafał zaciągnął swoją pożyczkę. Kiedy przyszła refleksja, że coś jest nie tak, a sprawa trafiła do sądu, poprosił nas o konsultację prawną. Okazało się, że warto było podjąć współpracę. Wynik to pomoc w I instancji i oddalenie apelacji Finansec.

Wierzyciel: Finansec
Wysokość długu: ok. 1300,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji Finansec w całości

Możesz przygotować się do obrony zanim otrzymasz nakaz zapłaty

Brawo dłużnicy! Nic nas tak nie dodaje nam energii do pracy jak świadomy dłużnik, który zna swoje prawa i wie gdzie może znaleźć fachową pomoc.

„Wziąłem pożyczkę. Jak wielu innych zadłużonych myślałem, że spłata pożyczki pożyczką to wyjście i że kupię sobie czas żeby się jakoś odbić. Niestety ani to nie było wyjście, ani się nie odbiłem, a teraz to mam tylko dodatkowy problem. Tylko chodzi o coś innego, kwota dochodzona przez nich jest z kosmosu. Jakieś dziwne koszty, nie wiadomo za co i po co. Mimo wpłat kwota widniejąca na moim profilu nie drgnęła. Zacząłem szukać informacji na ten temat w internecie i zagłębiłem się w lekturę artykułów na stronie waszej kancelarii Portal Dłużnika. Znalazłem to czego szukałem!. Czy jesteście w stanie mi pomóc?”

Oddalenie apelacji Finansec

Jak się okazało podjęliśmy współpracę. Na czas trwania jednej i drugiej sprawy poleciliśmy tylko, aby nasz nowy Klient nie rozmawiał z windykacją tylko czekał spokojnie na wynik naszej współpracy. Wszystko przebiegło bez problemów, cieszymy się że mogliśmy współpracować i liczyć na wsparcię Klienta.

Najpierw pomogliśmy w I instancji, choć z wyrokiem nie zgodził się powód, a następnie w II instancji. Dziś możemy pochwalić się kolejnym sukcesem, czyli oddaleniem apelacji Finansec. To kończy sprawę definitywnie. Temat zamknięty.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w wyżej opisanej sprawie:

Oddalenie apelacji Finansec

Oddalenie apelacji Finansec