RRM Ltd przejął dług Pani Karoliny, a następnie wystąpił z pozwem do Sądu o wydanie nakazu zapłaty na ok. 4000 zł. Dzięki szybkiej reakcji kobieta uniknęła spotkania z komornikiem. Sprawa z powództwa RRM Ltd zakończyła się oddaleniem powództwa w całości.

Wierzyciel: RRM Ltd
Wysokość długu: ok. 4000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:  Powództwo oddalone w całości

Czy wszystkie kancelarie oddłużeniowe grają fair play?

Na naszym rynku jak grzyby po deszczy wyrastają firmy, które proponują osobom zadłużonym pomoc. Zachęcają: „pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowe”, „fachowa pomoc w wychodzeniu z długów”, „skuteczna antywindykacja”, „profesjonalne oddłużanie”, „pozwól nam sobie pomóc” itd. Nasze prawo nie jest doskonałe i taką firmę może założyć każdy. Trafiają do naszej kancelarii dłużnicy, którzy korzystali z usług podobnych firm. W akcie desperacji wpisali w Google „oddłużanie” i bez większego zastanowienia zlecali swoje sprawy. Potem okazywało się, że było to jedno wielkie nieporozumienie. Martwi nas bardzo ten proceder, który jest ukierunkowany na nieuczciwe praktyki. Poprzez takie podmioty, osoby z długami tracą zaufanie i nie podejmują działań, aby się ratować . Chcemy jednoznacznie zaznaczyć, że nie wszystkie firmy czy kancelarie oddłużeniowe nie dbają o swoich klientów i są tylko nastawione na zysk! My zawsze gramy fair play i nasza misją jest przede wszystkim pomoc zadłużonym.

Oddłużanie to nasza misja! Robimy to profesjonalnie!

„Mam już jedno zajęcie komornicze po tym jak zostałam wystrychnięta na dudka przez jedną  firmę oddłużeniową. Mój dług zamiast zmaleć powiększył się! Zmarnowałam spore pieniądze, cenny czas. Twierdzili, że wszystko jest na dobrej drodze a skończyło się komornikiem!” – tak zaczęła rozmowę z naszym prawnikiem Pani Karolina. „Jestem w spirali zadłużenia. Sama sobie nie radzę! Wasza strona Portal Dłużnika wygląda rzetelnie i dlatego jeszcze raz  zaryzykuję! Dostałam drugi nakaz zapłaty na 4.000 zł.” – kontynuowała kobieta.

Kiedy prawnik zapoznał się z dokumentami, które zostały przyniesione, szczegółowo przedstawił jak widzi przeprowadzenie procesu oddłużania. Został zasypany lawiną pytań, na które bardzo cierpliwie i merytorycznie odpowiadał. Musiał rozwiać wszelkie wątpliwości. Ostatecznie zyskaliśmy nową Klientkę. Po podpisaniu potrzebnych dokumentów, mogliśmy już oficjalnie reprezentować Pani Karolinę.

Wygrana z RRM Ltd

Jak udowadniamy na załączonym poniżej wyroku, „ryzyko” się opłaciło. Wygraliśmy dla Pani Karolinę pierwszą sprawę z RRM Ltd, a przed nami jeszcze kilka. Oczywiście będziemy informować o przebiegu kolejnych spraw.

Oddalone powództwo RRM Limited

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w opisywanej sprawie:

RRM Ltd

RRM Ltd