Apelacja Profi Credit oddalona w całości

Kolejna wygrana sprawa, tym razem apelacja Profi Credit została przez sąd oddalona w całości. Po raz – nie wiemy już dokładnie który - udowodniliśmy, że mamy rację i że nie godzimy się na wyjątkowo bezduszne traktowanie naszych Klientów przez tę firmę! Wygraliśmy kolejny raz i daliśmy Pani Marii spokojne, wolne od długów i windykacji życie.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: ok. 12.000,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości

Długi mogą zniszczyć sens życia! Nie poddawaj się! Walcz!

„Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem. Myśli samobójcze wygrywają z innymi każdego dnia. Bezskutecznie szukam wyjścia z tego wszystkiego i nie mogę znaleźć pomysłu jak mogłabym zacząć żyć normalnie. Z dnia na dzień, z godziny na godzinę mam coraz mniej motywacji, chęci i nadziei na lepsze jutro. Moją przyszłość widzę tylko w czarnych kolorach a w zasadzie wcale jej nie widzę!” - mówiła do naszego prawnika Pani Maria, kiedy przyszła na spotkanie do Kancelarii.

„Złapali mnie swoimi mackami i ściskają coraz mocniej. Już nie mogę oddychać! Najchętniej zamknęłabym się w mieszkaniu i nigdy z niego nie wychodziła. Idąc ulicą wydaje mi się, że wszyscy wiedzą o moich długach. Jak bym to miała wypisane na czole! Nie wiem jak ludzie mogą tak zgnębić innego człowieka bez żadnych skrupułów!” - kontynuowała.

„Moja przyjaciółka, która bardzo martwi się o mnie, odszukała w internecie informacje o pracy Waszych prawników i o tym jak wyprowadzacie ludzi z długów! Powiedziała, że pomagacie w takich przypadkach jak mój! Czytała o tym w artykułach na stronie Portal Dłużnika, która należy do Waszej Kancelarii. Czy jesteście w stanie mi pomóc?!”

Naszą wizytówką jest profesjonalne podejście do oddłużania!

Oczywiście, że jesteśmy w stanie pomóc. I będziemy powtarzali do znudzenia: kiedy zadłużenie wymyka się spod kontroli i nie pozwala normalnie żyć, należy jak najszybciej powierzyć przeprowadzenie procesu oddłużeniowego osobom, które się na tym znają. Zabezpieczy to Państwa przed wpadnięciem w jeszcze większe kłopoty np. przed utratą części pensji czy majątku. Nasi prawnicy i specjaliści nie mogą kierować się w swojej pracy emocjami. Tylko obiektywizm i zachowanie zimnej krwi, pozwoli na doprowadzenie do pozytywnego zakończenia wielu spraw. Dłużnik sam nie ma najmniejszych szans ,aby poradzić sobie z tym rozpędzonym pociągiem wiozącym długi. Stres i emocje nie pozwalają mu realnie spojrzeć na jego sytuację. A i brak znajomości prawa też działa na jego niekorzyść. Tutaj potrzebny jest rozsądek, wiedza, umiejętność zaplanowania odpowiedniej strategii w działaniach i ukierunkowane kompetencje. Znajomość prawa i jego zawiłości. Nasi adwokaci posiadają te umiejętności i udowadniają to codziennie.

Apelacja Profi Credit

Podjęliśmy się oddłużania Pani Marii. Wygraliśmy dla niej prezentowaną dzisiaj sprawę. Broniąc naszych Klientów i wygrywając nawet kilkanaście spraw jednego dnia udowadniamy nasze zaangażowanie, determinację i profesjonalizm. Nie działamy pod wpływem emocji, impulsywnie tylko racjonalnie, adekwatnie do zaistniałej sytuacji.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Apelacja Profi Credit

Apelacja Profi Credit

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy