Sprawa z Daily Finance

Sprawa z Daily Finance i oddalona apelacja powoda

Sprawa z Daily Finance trafiła do apelacji. Niestety firma pożyczkowa znów miała pecha. Nasze argumenty w sprawie były tak silne, że sąd bez zastanowienia oddalił apelację. Sprawę więc zamykamy definitywnie, a dług oczywiście znika bez śladu!

Wierzyciel: Daily Finance
Wysokość długu ok. 3000,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości

Mamy długi! Świat zawalił nam się na głowę!

„Wpadliśmy z narzeczonym w długi. Kiedy straciłam pracę zaczęło brakować pieniędzy na opłacanie czynszu za wynajem mieszkania i rachunki.  Wtedy Karol praktycznie w każdym miesiącu brał jakąś chwilówkę. Część pieniędzy szła na spłatę poprzedniej, a to co zostawało przeznaczaliśmy na opłaty. I tak dawaliśmy radę do jakiegoś czasu. Planowaliśmy się pobrać. Nasze rodziny nie są zamożne i rodziców nie stać na wesele. Więc sami chcieliśmy je sfinansować. I to też nas napędzało do zaciągania kolejnych zobowiązań. Baliśmy się , aby za nieterminowe płatności nie trafić do BIK czy KRD. Bo wtedy szansa na otrzymanie za jakiś czas  kredytu w banku będzie zerowa. I tak to się kręciło prawie półtora roku. Niestety, było coraz gorzej. Długi rosły i nawet, kiedy dostałam pracę, to i dwie pensje nie wystarczały na pokrycie zobowiązań. Kiedy przyszło opamiętanie, że nie tędy droga, zabrnęliśmy tak daleko, że nie mieliśmy już na nic. Zaczęły się opóźnienia w spłatach i ruszyła windykacja. Czytaliśmy na stronie Portal Dłużnika, o tym jak pomagacie w takich przypadkach jak nasz. Jesteśmy młodzi i jeszcze całe życie przed nami. Nie chcemy żyć z piętnem dłużników! Bardzo prosimy o pomoc!” – tak napisała do nas para młodych ludzi w formularzu kontaktowym poprzez stronę Portal Dłużnika.

Sprawa z Daily Finance

Narzeczeni  nie mogli lepiej trafić. Zgłosili się po pomoc do wyspecjalizowanej w oddłużaniu Kancelarii czyli do nas. Długi są jedną z najbardziej wyniszczających sytuacji, które mogą spotkać nas w życiu. Doprowadzają do największych ludzkich tragedii. Dlatego najlepiej, kiedy tym problemem zajmą się specjaliści w dziedzinie oddłużania. A tacy właśnie pracują w naszym zespole.

Zaprosiliśmy Pana Karola i Panią Monikę na konsultację prawną. Jak wielokrotnie podkreślamy, zawsze zanim podejmiemy współpracę, musimy bardzo dokładnie zapoznać się z problemem. Nigdy nie działamy na oślep i nie obiecujemy cudów. Stawiamy na rzetelną analizę dokumentów i przedstawienie realnych opcji oddłużania. Tak było i w tym przypadku. Kiedy przeanalizowaliśmy dokumenty okazało się, że bardzo duża część pożyczek jest już spłacona przedłużeniami/ refinansowaniami, a w innych naliczone opłaty dodatkowe są zdecydowanie zawyżone. Wyjaśniliśmy, że możemy podjąć się przeprowadzenie procesu oddłużeniowego i przedstawiliśmy plan działania. Kiedy uzyskaliśmy pełnomocnictwa i podpisaliśmy umowy, mogliśmy już zgodnie z prawem reprezentować naszych Klientów czy to  w negocjacjach z wierzycielami, czy w trakcie obrony procesowej. Dzisiaj przedstawiamy jedną z wygranych spraw. Tym razem pozywana była Pani Monika. I jak można przeczytać w załączonym wyroku Sąd oddalił apelację firmy pożyczkowej. Wcześniej apelację od wyroku złożył powód nie zgadzając się z wyrokiem oddalającym.

Mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, a para naszych Klientów, dzięki pomocy naszych prawników, powoli uwalnia się od długów.

Konsultacja prawna

Polecamy skorzystać z naszej konsultacji. Nie wiesz jak poradzić sobie z zadłużeniem? Pamiętaj, że problemy same się nie rozwiążą. Długi same nie znikną! Nie czekaj na moment, kiedy komornik zapuka do twoich drzwi!  Zacznij działać! Rozmowa z Nami do niczego nie zobowiązuje, a pomoże zrozumieć zaistniałą sytuację. Polecamy skorzystać z naszych usług.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Sprawa z Daily Finance

Sprawa z Daily Finance