• Home
  • Aktualności
  • Kolejny dług przejęty przez RRM Limited. Tym razem oddalona apelacja powoda

Kolejny dług przejęty przez RRM Limited. Tym razem oddalona apelacja powoda

Dług przejęty przez RRM Limited miał swój finał w sądzie. Niestety sąd I instancji bezrefleksyjnie zasądził całość zobowiązania i obciążył naszego Klienta kosztami procesu. Kompletnie nie zgodziliśmy się z wyrokiem i zdecydowaliśmy się na apelację. Była to bardzo słuszna decyzja! Sąd II instancji zmienił wyrok na korzyść naszego Klienta i obciążył powoda kosztami za dwie instancje.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 5000,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości

Ratujemy zadłużonych z opresji!

Firma RRM Limited to jedna z wielu firm, która przejmuje wierzytelności tzw. chwilówek. Historia, którą dziś opisujemy także zaczęła się w ten sposób – dług przejęty przez RRM Limited szybko trafia do sądu.

Sąd I instancji zasądził dług w całości. Widać, że wcale nie jest tak łatwo wygrać w sądzie, ale mimo wszystko posłucham Waszych prawników i zdecyduję się na apelację. Mam nadzieję, że dalej pójdzie już z górki.

I to była bardzo słuszna decyzja. Bo jak pokazuje zamieszczony poniżej wyrok Sądu Okręgowego Wydział Cywilny Odwoławczy jednak było warto. Sprawę ostatecznie wygraliśmy w całości!

Powierz oddłużanie specjalistom!

Jak pokazuje powyższy przykład nie zawsze to co wydaje się proste takie jest. A szczególnie jeżeli dotyczy spraw związanych z prawem, sądem a w tym przypadku z długami. Panuje powszechna opinia, że prawie wszyscy znają się na medycynie jak i na prawie. Nic bardziej błędnego. Kiedy boli Cię ząb idziesz do dentysty a kiedy potrzebujesz obrony w sądzie przed roszczeniem finansowym, udaj się do prawnika, która zna się na oddłużaniu. Bo nie każda kancelaria adwokacka, czy radcowska właściwie pokieruje oddłużaniem. Muszą to być prawnicy „siedzący” w tym temacie. Inaczej mówiąc, specjalizujący się w wyciąganiu ludzi z długów. A tacy właśnie pracują w naszej Kancelarii i udowadniają każdego dnia swoją fachowość, umiejętności, wiedzę i skuteczność! Tysiące wygranych dla naszych Klientów spraw, jest najlepszym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i właściwego podejścia do tematu.

Skuteczna pomoc zadłużonym

Jeżeli masz długi lub wypowiedziane umowy w parabankach, bankach, wpadłeś w spiralę zadłużenia, nęka Cię windykacja. Nie czekaj! Nie pozwól, aby czas sam na twoją niekorzyść rozwiązał te sprawy! Skontaktuj się z nami. A dołożymy wszelkich starań, aby pomóc wyjść z trudnej sytuacji. Nie boimy się wyzwań i walczymy dla naszych Klientów do końca!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie: